«ПРОЧЕРК» – до друку

Про це говорять Черкаси та читають черкасці. Найрезонансніші матеріали інформаційного порталу «Прочерк» відтепер не лише в інтернеті. З друку вийшов другий номер однойменної газети. Засновники «Прочерку» наголошують: газета є лише друкованою версією ресурсу й аж ніяк не окремим виданням. На її шпальтах – добірка найцікавіших матеріалів та найколоритніших коментарів. Більше інформації черкасці, як і раніше, знайдуть на сайті. Виходитиме газета раз на місяць. Її поширюватимуть у місцях проведення масових заходів. Свіжий номер друкованого «Прочерку» вже проглянула Марина Лук’яненко.

Другий номер газети «Прочерк» вміщує найцікавіші новини вересня-жовтня. Серед них – матеріал про «Сухий закон», розповідь про родину Одаричів у рубриці «Постаті», «Пряма мова» експертів і статті розділу «Таблоїд». Активні дописувачі сайту «Прочерк» зможуть знайти на сторінках видання з-поміж іншого й свої коментарі. Їх на інтернет-шпальтах «Прочерку» щодня з’являється близько 200. У газеті друкують – найколоритніші.
Назарій Вівчарик, відповідальний редактор сайту «Прочерк»: «Цікаві всі коментарі: позитивні, негативні. З них черпаю багато інформації. Є, звичайно, дуже емоційні коментарі, які, окрім сміху, нічого не викликають, але є коментарі дуже змістовні».

Акцент на зворотньому зв’язку «прочерківці» ставили відпочатку. Результат не забарився. Щодня сайт відвідує майже 3 тисячі користувачів.

Численні коментарі тримають команду «Прочерку» в тонусі. Активність відвідувачів сайту спонукає журналістів до постійного пошуку цікавих, сенсаційних тем. Завдяки резонансним матеріалам «Прочерк» здобув репутацію «гострого» видання. Дехто закидає: ресурс – опозиційний. На що команда відповідає: «Прочерк» – об’єктивний ЗМІ.
Сергій Томіленко, засновник і керівник проекту «Прочерк»: «Справді, ми зачіпаємо гострі теми, які реально існують. Так, ми критикуємо, але наша критика – це об’єктивна реакція на ті дії або бездіяльність людей, які мають певну владу. З іншого боку, ми завжди надаємо можливість усім розказати свої аргументи».
Інша справа – що аргументи владців не завжди звучать переконливо, додає Сергій Томіленко. «Прочерк» – це майданчик для змагання аргументів і фактів, а не політтехнологій.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net