Тижневий огляд преси

СБУ – науковцям
Контрабандні експонати поповнять колекцію заповідника. Про це пише «Молодь Черкащини». Національний історико-культурний заповідник «Чигирин» став одним із небагатьох культурних закладів України, що отримав від СБУ культурно-історичні цінності, вилучені у контрабандистів за попередні роки. СБУшники передали працівникам нашого заповідника 110 предметів різних історичних періодів. Це скіфські стріли, ювелірні прикраси, а також чимало предметів доби Середньовіччя. Зокрема, натільні хрестики, ікони, речі для оздоблення одягу та монети.

Сала на Черкащині більшає
Черкащині дефіцит свинини не загрожує. Про це повідомляє видання «Прес-Центр». Якщо на початку минулого року в обласному управлінні агропромислового розвитку звітували про спад чисельності поголів’я свиней, то вже впродовж 2009 року ситуація у галузі поліпшилася. Розвитку галузі свинарства в області сприяли запровадження ефективних енергоощадних технологій та стабілізація закупівельних цін на живих свиней. Звичайно, імпортна свинина надходить і в нашу область. У якій кількості – сказати важко. Однак є надія, що ввіз цього продукту в Україну буде значно зменшений.

Новинки на залізниці
«Укрзалізниця» готує для пасажирів декілька новинок, пише видання «Акцент». Найцікавіша новина – завершення програми введення електронного квитка. На цьому етапі через інтернет можна замовити і сплатити за квиток, отримавши потім в касі його роздруківку. Вже в

Секонд-шопінг
Криза примусила черкащан подружитися з уживаними речами: як підприємців, так і споживачів. Про це пише газета «Вечірні Черкаси». Second-hand – кількість магазинів із такою назвою з початком кризи неабияк збільшилась у Черкасах. До того ж, після заборони урядом казино, приміщення з гральними автоматами замінили здебільшого на торгові площі з одягом, що був у використанні. Соціологи стверджують, що магазини секонд-хенд відвідує час від часу кожен четвертий житель України, і тільки 2% з них ніколи нічого не купує в цих шопах.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net