МОЛОДІЖЦІ – 50!

Вічно молодій «Молодіжці» – 50! Співробітники «Молодь Черкащини» урочисто відзначили 50-річний ювілей газети та вихід її п’ятитисячного номера. Ювілейний примірник «Молодіжки» гортала Марина Лук’яненко.

Усіх, хто так чи інакше пов’язаний з газетою «Молодь Черкащини», на урочистості з нагоди 50-річчя видання та виходу його п’ятитисячного номера зібрав десятий редактор «Молодіжки» Віктор Яременко.
Віктор Яременко, головний редактор газети «Молодь Черкащини»: «Заслуга в тому, що вийшов ось вже п’ятитисячний номер не нашого колективу, а тих, хто ось тут зібрався. Саме вони по частинках і складали все».
Завітав на урочистості й перший головний редактор «Молодіжки» Григорій Суховершко. Попри поважний вік, виглядає дідусь бадьоро. У «Молодіжці» на посаді головного Григорій Володимирович працював з 1960 впродовж трьох років. Пригадує, тоді він був молодим, симпатичним та говірким. Останнього вміння Суховершко з роками не втратив.
Григорій Суховершко, 1-й головний редактор газети «Молодь Черкащини»: «Була газета, був хороший колектив, ще 10 людей залишилося, не здорових, але живих. Я радий, що «Молодіжка» протрималася 50 років на плаву, що вона, як і раніше, допомагає людям».
Свого часу «Молодіжка» стала стартовим майданчиком для таких

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net