Стихійникам – відстрочка!

Місяць «відстрочки» дав губернатор області черкаським стихійникам. Сергій Тулуб наказав новоствореній спеціальній комісії до 1 червня внести нові пропозиції щодо подальшої долі підприємців, які торгують за територією ринку. Нагадаємо, раніше міський голова Черкас наказав переселити стихійників на інші базари міста до 30 квітня. Останні – «відстрочці» раді, утім йти деінде – не збираються. Хоча окремі з торгівців навколо центрального ринку про всяк випадок свої намети вже згорнули.

Понад 50 приписів-попереджень роздано минулого тижня стихійним торговцям, що «промишляють» навколо центрального ринку Черкас. Після попередження вони мали звернути торгівлю до 30 квітня. Утім, і сьогодні центр міста – весь у квітах. Тетяна, як і тиждень тому, знову проти залишати «прибуткове місце» і переселятися на офіційну територію ринку.
Сусідка Тетяни також налаштована відстоювати робоче місце до кінця.
Віднайшлися на ринку і більш агресивні оратори. Журналістів вони зустріли відбірною лайкою.
За 38 палаток, які розташовані за територією ринку, голова Черкаської міської профспілки робітників торгівлі, громадського харчування і послуг налаштований боротися більш демократично. Його команда вже звернулася до губернатора Черкащини і отримала для всіх стихійників «відстрочку» на місяць. За цей час спеціальні комісія має внести нові пропозиції щодо їхньої подальшої долі. А поки спокій останнім тільки сниться.

Леонід Запорожець, голова Черкаської міської профспілки робітників торгівлі, громадського харчування і послуг: «Просто людям кажуть: «Йдіть, там на ринку є 7-12 місць, йдіть на автомобільний ринок, це не вирішення питання. Одного підприємця «запихають» до іншого, а люди хочуть мати свої законні торгові місця».
Віктор Борисенко, начальник відділу з питань підприємництва і регуляторної політики ОДА: «Є розпорядження певним службам розмістити їх по ринках міста Черкаси, знайти їм такі місця, щоб всі були задоволені, щоб стихійники нарешті припинили торгувати деінде».
Віктор Миколайович, який був присутній на закритій нараді голови ОДА, де і вирішувалася доля цього питання, запевняє: губернатор нарешті наведе лад і у місті, і у області. Сергій Тулуб налаштований побороти «стихійну» торгівлю на всіх ринках Черкащини.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут