Черкаські богатирі – в четвірці найсильнішіх світу

Честь України на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу, який нещодавно відбувся у Росії, захищали черкасці Валерій Кармазін та Ігор Іванченко. Виборювати перемогу тягачам довелося у серйозних суперників – спортсменів з Англії, Франції, Італії, Швейцарії, Росії, Австралії, Нової Зеландії, Туркменістану та інших країн. Зважаючи на серйозну конкуренцію, спортивний марафон для черкаських богатирів завершився здобуттям 2-го та 4-го місць. Валерій Кармазін здобув срібло, а Ігор Іванченко зрозумів: йому є, куди рости.

Спорт вабив Валерія Кармазіна ще з дитинства. Однак у певний період свого життя, тоді ще хлопчина, він облишив силові тренування. Відновився як спортсмен Валерій у 2000 році. Шість років у тренажерці дали результат – спортсмен зустрів досвідченого тренера Олексія Назаренка. Вже чотири роки Валерій працює винятково з ним.
Валерій Кармазін, срібний призер Чемпіонату світу з пауерліфтингу: «Интерес у меня был, а он смог его развить. Мы доказали, что ученик и тренер, хорошо сработавшиеся, могут чего-то достичь».
Досвідчений тренер та здібний учень – ось формула їхнього успіху, переконаний Олексій Назаренко.
Олексій Назаренко, тренер з пауерліфтингу: «Очень прилежный ученик, выполняет все задания и указания тренера. Результат, как вы сами видите, на лицо».
Підготовка учнівсько-тренерської команди до участі у Чемпіонаті світу з пауерліфтингу була напруженою: по дві години тренувань тричі на тиждень. Змагання у російському містечку Огніково тривали три дні. Черкаські спортсмени виступали у жимі лежачи.

Валерій Кармазін, срібний призер Чемпіонату світу з пауерліфтингу: «Я пожал 155 кг, но первая попытка сопровождалась красным флагом, потому мы были вынуждены идти немножко с оглядкой».
Основним суперником Валерія у його ваговій категорії до 110 кілограмів був спортсмен з Англії. У результаті запеклої боротьби англійський спортсмен здобув перемогу, а черкасець Валерій Кармазін – почесне друге місце.
Валерій Кармазін, срібний призер Чемпіонату світу з пауерліфтингу: «Это в принципе мой первый международный опыт соревнований, есть куда стремиться».
Попереду у богатиря – короткий перепочинок та підготовка до Чемпіонату Європи, що відбудеться вже цієї осені на Мальті.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут