Співочі вечори стартували

Живий звук, душевне виконання, відверте спілкування з глядачем, овації та справжній культурний відпочинок. Усе це – перші дні співочих вечорів у Черкасах. Черкасці щотижня насолоджуватимуться творчістю російських та українських бардів. Організатори переконані: бардівська пісня – найближча до кохання (теми цьогорічного традиційного фестивалю «Живий камінь»). Першого співочого уїк-енду місто вітали народний артист Росії Олег Мітяєв, ф’южн-гітарист Темур Квітелашвілі з Грузії та акапельний секстет JAZZEX. Музичні варіації слухали і кореспонденти ВІККА-НОВИН.

Суботнього вечора до літнього театру завітало чимало черкасців. Хтось прийшов на Співочі вечори задля розваги, хтось – з метою естетичної насолоди. Останні точно не прогадали, адже першого дня місто вітав відомий російський бард Олег Мітяєв.
Оксана, відвідувачка: «Я – прихильниця авторської пісні, бардів, всього, що виконується наживо, з душею».
Віра Григорівна, відвідувачка: «В нього музика і сюжет гармонійні».
Відвідувачі також радіють духовному відродженню міста.
Віра Григорівна, відвідувачка: «Черкаси живуть духовним життям».
Організатори фестивалю переконані: бардівська пісня – найближча до кохання – теми цьогорічного традиційного фестивалю «Живий камінь». Учасники «Співочих вечорів» – улюблені виконавці мера міста та його команди.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net