Вступна кампанія – фінішує

Наприкінці липня закінчився термін здачі документів на вступ до вишів. Уже сьогодні відомі перші результати вступної кампанії. Загалом вона пройшла без порушень та скарг. Про плюси та мінуси кампанії 2009 – дивіться у сюжеті далі.

Біля входу в університет багато абітурієнтів з батьками. Із першого серпня вже відомі результати вступної кампанії. Кожен намагається знайти своє прізвище у списку вступників. Але про остаточний результат говорити ще рано. Адже до сьомого серпня триватиме конкурс серед тих, хто бажає вступити на контракт.
Хоча вже сьогодні голова приймальної комісії Анатолій Кузьмінський говорить про позитивні та негативні моменти «Вступної кампанії – 2009». Цьогорічне нововведення – інтернет-доступ до списків абітурієнтів – виправдало всі сподівання.
Анатолій Кузьмінський, голова приймальної комісії ЧНУ ім. Богдана Хмельницького: «Я думаю, що це однозначно й абсолютно позитивний момент. По-перше, це унеможливлює будь-яку маніпуляцію. Все, що є, – все воно насправді є. Корупції не допускає, хабарництва. І, по-друге, зручність».
Найбільшу кількість заяв подано на спеціальність «правознавство», «історія», «англійська та українська мови», найменше на «російську» та на спеціальність «образотворче мистецтво».
Анатолій Кузьмінський, голова приймальної комісії ЧНУ ім. Богдана Хмельницького: «І от ще я хочу сказати, що є багато чуток, що пільговики

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net