Родина губернатора Черкащини тримає в банках понад 3 мільйони гривень

Хорошого потрошку
Експерти прогнозують вiдставку уряду Миколи Азарова. Про це з посиланням на “Інтерфакс-Україна» пише інтернет-видання «Прочерк-інфо». Як повiдомив на прес-конференцiї в середу в Києвi президент аналiтичного центру «Вiдкрита політика» Iгор Жданов, пертурбації в українському урядi неминучi. За словами експерта, це пов’язано з накопиченням негативних настроїв серед громадян України стосовно низки соцiальних моментiв. «Ми можемо прогнозувати, що до вересня 2010 року «медовий мiсяць нової влади», карт-бланш, який дало суспiльство Вiктору Януковичу i його командi, завершиться», – сказав I. Жданов.

Губернатор-мільйонер
Родина губернатора Черкащини тримає в банках понад 3 мільйони гривень. Про це пише «Прес – Центр». На підтвердження своїх слів журналісти приводять витяг із декларації про доходи, зобов’язання фінансового характеру та майновий стан голови Черкаської обласної державної адміністрації Сергія Тулуба за 2009 рік. Він задекларував 790,7 тисячі гривень доходів. Загальний дохід членів його сім’ї становить більше 980 тисяч гривень. Згідно із декларацією, Тулубу та його сім’ї належать три гектари землі, недобудований дачний будинок, двохсотп’ятдесяти метрова квартира, автомобілі МERSEDES BENZ та CHERY TIGGO. Також більше трьох мільйонів на рахунках у банках та інших фінансових установах.

Гігієна
Уроки гігієни незабаром можуть стати невід’ємною частиною навчального процесу у школах Черкащини. Про це пише видання «Молодь Черкащини». Стафілококи, стрептококи, яйця гельмінтів, вірус гепатиту А, ротавіруси загрожують опинитися на долонях дитини. У Черкасах щорічно офіційно реєструють по 500-700 випадків гострих кишкових захворювань. Левова частка з них – у дітей. І цього достатньо, аби говорити, що в нашому обласному центрі високий рівень поширення інфекцій. Уроки гігієни вкрай необхідно включити до шкільної програми, адже це дасть змогу запобігти захворюванням, вважають лікарі-санепідеміологи.

НЛО на Черкащині
Гості з інших світів полюбляють бувати в історичних місцях нашої області, особливо в Холодному Яру. Про візити НЛО на Черкащину пише газета «Вечірні Черкаси». За останні кілька десятків років черкаські дослідники паранормальних явищ в області зафіксували майже 150 випадків зоряних візитів. Над містом Черкаси зафіксовано переліт п’ятьох тарілок. Найдавніша пролітала в далекому 1963 році. Востаннє такий об’єкт бачили над Черкасами в травні цього року. Чоловік, який фотографував небо біля черкаського аеродрому, вдома на одній з фотографій побачив щось схоже на НЛО. Проаналізувавши знімок, київський вчений Анатолій Макійчук зазначив, що цей об’єкт на фотографії може мати неземне походження.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net