Прихильників більшає

Сергій Одарич продовжує згуртовувати навколо себе однодумців. Нагадаю, свою підтримку чинному меру на майбутніх виборах вже пообіцяли члени Партії Вільних Демократів, місцеві соціалісти та актив Партії Пенсіонерів України. Днями до когорти прихильників долучилася й міська організація партії «УДАР» Віталія Кличка. Таке рішення партійці ухвалили на зборах. Напередодні цього Сергій Одарич зустрівся з активом політичної сили та громадськістю. Чим він здобув їхню прихильність – розповість Вікторія Курченко.

«Ударівці» зустріли головного вільного демократа оплесками. Вони ж бо співпрацюють із ним не один день. Причому роблять це продуктивно. Голова обласної організації партії «УДАР» Андрій Більда наголошує: Сергій Одарич усіляко сприяє розвитку спорту в Черкасах. За чотири роки вони спільними зусиллями відродили в місті тріатлон, відкрили нові спортивні секції. Утім, роботи попереду ще багато, погоджуються обидві сторони. Активісти, користуючись нагодою живого спілкування з міським головою, поцікавилися долею бігових доріжок на центральному стадіоні.
Сергій Одарич, почесний голова Партії Вільних Демократів: «У цьому році в червні я все-таки погодив з Мінфіном, управлінням регіональної політики виділення субвенції з державного бюджету в розмірі 3 млн. грн.».
Як тільки-но ці кошти надійдуть, на стадіоні розпочнуть відновлювати бігові доріжки та освітлення. Борці за екологію попросили мера пустити по маршруту № 31 тролейбуси, які витіснять приватного перевізника.

Сергій Одарич, почесний голова Партії Вільних Демократів: «Я, як вільний демократ, як ліберал, твердо переконаний: стосунки між суб’єктами ринку мають бути чесними і прозорими».
А реалізувати таку пропозицію, говорить Сергій Одарич, означало б одним порухом відібрати хліб у перевізника. Потрібно, наголошує, реформувати всю систему перевезень у Черкасах.
Сергій Одарич, почесний голова Партії Вільних Демократів: «Єдина система, яку я сьогодні бачу, яка може бути ефективною, – це створення єдиної компанії, яка буде забезпечувати всі перевезення, всі маршрути. Це може бути комунальне підприємство, це може бути змішана компанія».
Утім, міськрада ухвалювати такий проект не хоче. Серед депутатів, говорить Сергій Одарич, чимало лобістів саме приватних перевізників. І додає: працювати з дипкорпусом узагалі важко. Щойно треба голосувати за важливий для міста проект – починаються торги.
Сергій Одарич, почесний голова Партії Вільних Демократів: «Останні 8 років рада і міський голова постійно нагадують лебедя, рака і щуку. Інтереси та бачення абсолютно розходяться».
Тому й важливо, наголошує Сергій Одарич, щоб містом керували однодумці. Із такою позицією він і йде на вибори. Порадившись, члени міської організації партії «УДАР Віталія Кличка» одностайно вирішили підтримати Сергія Одарича на прийдешніх виборах міського голови – у разі висунення його кандидатури. Вікторія Курченко, Володимир Мельник, ВІККА-НОВИНИ.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net