Платіть нам гроші – будете хороші

Кращих підприємців міста податкова нагородила почесними грамотами. Таких виявилося небагато. Шість місцевих бізнесменів та два підприємства середнього бізнесу ТОВ «Люкс ОІЛ» та ТОВ «Ходак», за рішенням комісії, – найактивніші бізнесмени. Урочистості відбулися напередодні Дня підприємця, який традиційно святкують у першу неділю вересня. Далі розповість кореспондентка ВІККА-НОВИН Наталя Кириленко.

Основну частку надходжень до бюджету забезпечують саме платники середнього та малого бізнесу. Цьогоріч податків до черкаського бюджету з об’єктивних причин надійшло менше. Утім, співпраця між податковою та платниками значно покращилася, говорить начальник державної податкової інспекції в місті Черкаси Людмила Гуріненко.
Людмила Гуріненко, начальник Державної податкової інспекції у м. Черкаси: «У нас націлена робота не на те, щоб задушити підприємство, якось пресувати його, ми хочемо, щоб ви працювали з нами в законодавчому полі».
Начальник управління оподаткування фізичних осіб Олег Коваль привітав підприємців із професійним святом. Він додав, що розвиток підприємництва у нашому місті сприяє зміцненню економіки та створює нові робочі місця.
Олег Коваль, начальник управління оподаткування фізичних осіб: «Висловлюю щиру подяку у вирішенні соціальних питань міста та з нагоди професійного свята. І, як говориться, є у нас основна функція – це здійснення контролю за своєчасністю сплати податків, тому сплачуйте своєчасно і в повному обсязі».

Андрій Більда, Анатолій Гладкий, Валерій Колесник, Петро Маслов, Ірина Труба та Наталія Чернявська –найсумлінніші платники податків за версією ДПІ. Два підприємства середнього бізнесу – ТОВ «Люкс ОІЛ» і ТОВ «Ходак» також не пасуть задніх.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут