Кольорові підсумки від черкаського мера

Кращий настрій у Черкасах. Саме це є найбільшою заслугою міського голови Сергія Одарича. Принаймні так вважає сам мер. Підтвердженням цього також є результати опитування. 4 роки тому 80% молодих людей хотіли виїхати з міста. Сьогодні ця цифра зменшилася майже вчетверо. На переконання Сергія Одарича, всі ті речі, які робила його команда, давали людям впевненість – Черкаси мають майбутнє. Про свою роботу міський голова розповів фотокартками в друкованому звіті. Першими його побачили журналісти ВІККА-НОВИН.

Майже 4 роки на 50 сторінках. Міський голова довго думав, як розказати про свою роботу. Вирішив менше говорити, більше показати.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Писати можна багато чого. Потрібно показати ті речі, які існують в реальному житті. Це показують фотокартки».
Звіт міського голови за структурою відповідає його передвиборчій програмі. Є розділи : економіка, благоустрій, суспільство та культура. На сторінках порівняння: «чорно-біле» – до, і «яскраве» – після.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Моя заслуга для бізнесу в тому, що створив оптимальні умови для роботи. Я перешкоджав перепонам. Ще й досі в прокуратурі лежать папери, про те, що швидко дозволив розпочати будівництво заводу « Богдан»».
Сергій Одарич не приховує: труднощів було чимало. Вдалося б зробити більше, якби не тривала ворожнеча з виконавчим комітетом.

Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «От уявіть: приходжу, сидить вісім осіб виконкому, я ставлю пропозиції, а вони не підтримують, зовсім не піднімають руку. І сидимо до 16 вечора, розглядаючи 15 питань».
Найбільшою своєю заслугою Сергій Одарич вважає те, що він значно змінив настрій Черкас. Очільник стверджує: тотальна депресія перейшла в тиху радість.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Всі ті речі, які ми робили, дають людям впевненість, що місто має майбутнє. Про те, що потрібно своє життя будувати у нашому місті, а не десь».
Наразі звіт міського голови поширюється містом. 50 тисяч примірників у домівки черкасців розносять добровольці. На створення друкованого звіту мер витратив 240 тисяч гривень. Зі своєї кишені.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут