Мешканцям черкаського гуртожитку не дають створити ОСББ

Усі кола комунального пекла мешканці гуртожитку, що по Руднєва, 97 долають знову і знову. Стеля тече, стіни розходяться тріщинами, а допомоги – нуль. Балансоутримувач, РЕУ-8, бездіє. А віддавати будинок у власність людей не хоче. Як вмовляння та благання не діють, вирішили люди, то братимуть ремонтне управління штурмом. Що з того вийшло бачила наша Катерина Ковбій.

Що не дощ, то злива зі стелі. І так вже багато років. Цей гуртожиток, що по Руднєва, 97, на балансі у РЕУ-8. Та свої комунальні проблеми його мешканці тягнуть на власних плечах і гаманцях. Взятися готові і за капітальний ремонт. Та спершу хочуть стати офіційними власниками будинку. Вже й документи підготували. Із ними йдуть до чинного балансоутримувача.

Та на місці знову отримують відкоша. На раніше заплановану зустріч директор ремонтного управління не прийшов.

Валентина Черняк, мешканка гуртожитку по Руднєва, 97: "Ми вчора зателефонували директорові і сказали, що ми під’їдемо на 9 годин, потім сказали – на 2 години під’їдемо. Щоб вони надали нам чітку відповідь. Чому він не під’їхав – ми не знаємо".

Людмила, бухгалтер-касир РЕУ-8: "Он у нас на місці не сидить. Він або тут на території ЖЕКа знаходиться або на території, яку ми обслуговуємо. Або на "Добробуді", бо ми пов’язані всі структури".

Ситуацію вирішують на місці. З Директором РЕУ-8 зв’язуються телефоном.

Валентина Черняк, мешканка гуртожитку по Руднєва, 97: "– На основі чого ви не передаєте нам документи і коли точно будуть передані? – Будуть передані – це точно. Коли? Дату я не можу сказати зараз, я не готовий. – А причину чому ви не передаєте? – В смислі? – Яка причина, що ви не можете передати нам документи наші на баланс? – Не готові".

Працівники РЕУ-8 слова директора підтверджують. Кажуть, наразі мешканцям нічим допомогти не можуть.

Людмила, бухгалтер-касир РЕУ-8: "Щоб не вводить вас в оману, краще я промовчу, тому що я не можу правильно відповісти на це питання. Але як тільки буде розпорядження, книга домова у нас, карточки у нас, будь ласка".

Обурені мешканці гуртожитку ідуть ні з чим. Та, кажуть, на цьому зупинятись не збираються.

Світлана Коваленко, мешканка гуртожитку по Руднєва 97: "Будемо звертатись далі. Дальше вже у нас сил немає".

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net