Квартирне питання

-

- Advertisment -

Працівники «Черкасиелектротрансу» побоюються залишитися без даху над головою. Гуртожиток, в якому вони проживають, перебуває на балансі цього комунального підприємства. Коштів на утримання будинку в тролейбусному управлінні бракує. Відтак гуртожиток вирішили передати на баланс міста. Це і викликало занепокоєння у тролейбусників. Чому – розповість Вікторія Курченко.

Пані Людмила вже 23 роки живе в цьому гуртожитку. У минулому вона – водій тролейбуса, тепер – на пенсії. Жінка скаржиться на умови проживання. Води в її оселі немає вже два з половиною місяці.
Людмила Коршенко, жителька будинку: «Ми ходили в «Водоканал». Там сказали, що треба, щоб Іщук якийсь документ підписав. Він відмовився навідріз, сказав, що воно йому не треба. Так само ми вже 2 рік без ліфта. Він сказав, що не збирається платити за обслуговування, ліфт йому теж не треба».
Мешканці звинувачують директора «Черкасиелектротрансу» в бездіяльності. У мерії пояснюють: у цього підприємства бракує коштів на утримання гуртожитку.
Олексій Леонов, директор департаменту ЖКГ МВК: «Державні субвенції по пільговому перевезенню, на жаль, надходять не в повному обсязі, тому гуртожиток тягне на дно підприємство».
Тож і вирішили міські керманичі передати гуртожиток на баланс міста.
Олексій Леонов, директор департаменту ЖКГ МВК: «Ми були готові і готові зараз прийняти цей гуртожиток на баланс. Передані вже мережі по воді, теплозабезпеченню, залишилися мережі енергозабезпечення».

РЕМ погоджується взяти на баланс електромережі, тільки якщо гуртожитку нададуть статус житлового будинку. Це рішення мають ухвалити депутати на найближчій сесії. Люди віри не ймуть. Їм, цитую, «хтось десь сказав, що депутатам це невигідно».
Віктор Горкун, депутат міськради: «Взагалі з точки зору депутатів немає ніяких підстав заважати цьому рішенню, які проблеми?».
З іншого боку, тролейбусники побоюються, що на їхнє житло з’являться претенденти. Якщо гуртожиток стане житловим будинком, то прописані мешканці зможуть приватизувати квартири. Але, як виявилося, у гуртожитку повно «мертвих душ».
Сергій Крикуненко, старший будинку: «Ці люди, яких за п’янку повиганяли з тролейбусного управління, тепер через 5-10 років повертаються нізвідки і зараз будуть претендувати на житло».
У такому разі права на свої оселі мешканцям доведеться доводити в суді.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
попередня стаття
наступна стаття
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Черкаські поліцейські вилучили у чоловіка більш ніж півкілограма наркотиків

У Черкасах поліцейські вилучили у чоловіка вдома більш ніж півкілограма наркотиків, які він готував до збуту. Повідомляє Поліція Черкащини. У...

У деякі медичні заклади Черкас повернули теплопостачання

КПТМ “Черкаситеплокомуненерго” відновило подачу теплоносія у частину медичних закладів міста Черкаси. Про це повідомляє пресслужба комунального підприємства. Через похолодання керівники...

Цікаве:

Як безпечно заощаджувати на догляді за речами

Відвідуючи магазин побутової хімії, ти все частіше звертаєш увагу...

6 етапів у догляді за шкірою: цього достатньо

Світові тенденції догляду за шкірою обличчя постійно змінюються. Якщо...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x