Літо, ДТП і діти…

Практично кожна третя дорожньо-транспортна пригода в Україні відбувається з вини дітей, тобто через незнання неповнолітніми або свідомого ігнорування ними Правил дорожнього руху. Про це повідомляє прес-служба Департаменту ДАІ МВС України. У червні цього року в області вже сталося три ДТП за участю дітей, одна дитина загинула. Аби цього уникнути, черкаські даішники вирішили нагадати школярам, які зараз на відпочинку в літніх таборах, правила безпеки дорожнього руху. Робили це інспектори у формі вікторини та гри.

Так близько справжнього даішника ці 80 дітлахів бачать чи не вперше. Сьогодні в інспекторів побачення зі школярами, які нині відпочивають у таборах. Утім, прийшли вони не лише для того, щоб розважити малечу, а й щоб навчити останніх чомусь новому.
Людмила Цимбалюк, старший вихователь дитячого табору «Дніпровець»: «Як приїжджають дяді із пагонами – їм надзвичайно цікаво. Те, що ті дяді кажуть, діти старанно запам’ятовують і виконують. Мій син теж після зустрічі із ДАІ сказав: «Мамо, а ти знаєш, що переходити слід на зелене світло?».
Діти новим гостям надзвичайно раді. Адже вони сьогодні дізналися чимало нового.
Такі зустрічі дітей із ДАІ – традиційні по всій країні. За кожним табором відпочинку протягом усього літа має бути закріплений інспектор ДАІ. Саме він повинен нагадувати дітлахам про необхідність дотримання правил.

Віктор Козаченко, старший інспектор відділу ДАІ м. Черкаси: «У більшості ДТП, які пов’язані з дітьми, існують такі проблеми – це порушення правил переходу перехресть, не по пішохідному переходу, проїзд велосипедом по проїжджій частині».
ДАІ нагадує: пік аварійності в Україні припадає на серпень – це період масових відпусток. Сприяє росту кількості ДТП спека та задуха, адже за таких умов у водіїв знижується концентрація уваги, стиль водіння стає агресивнішим. Тож даішники радять під час відпочинку всім бути особливо обережними.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут