Коли Володимир Литвин буде щасливий

Україна може втратити власну армію. Відтак країні доведеться платити військовим із-за кордону. Про це заявив Голова Верховної Ради Володимир Литвин під час робочого візиту на Черкащину. Перебуваючи цими вихідними у Чигирині, він висловив занепокоєння рівнем фінансування вітчизняної армії. Замість потрібних тринадцяти мільярдів – вона отримала вдвічі менше. Не краща ситуація і з фінансуванням культури, медицини та спорту в Україні. Про що ще говорив Володимир Литвин під час візиту – дізнаєтеся з наступного сюжету.

Відвідини козацької столиці Володимир Литвин розпочав із Музею Богдана Хмельницького. Тут він востаннє був ще дев’ять років тому. Зміни, – говорить, – вражаючі. Під час екскурсії навіть потримався з Батьком Хмелем, якого називає Великим українцем, за одну булаву.
Згадавши військову звитягу козаків, спікер розкритикував політику влади щодо нинішньої армії. Їй, за словами Литвина, зараз непереливки. Брак фінансування заводить армію у глухий кут. До того ж, – переконаний Литвин, – потрібно нарешті припинити розкрадання її майна.
Володимир Литвин, голова Верховної Ради України: «Треба провести інвентаризацію військового майна, яке було, яке залишилося. Практично в кожному місті бачиш покинуті військові містечка, які на шмаття розтягуються».
Потому Володимир Литвин зустрівся з чигиринцями. Зал Будинку культури – вщент заповнений. Люди висловлювали спікеру

невдоволення своїм життям. Тим більше зараз – у розпал епідемії. Литвин заспокоїв: зараз в України політичний грип.
Володимир Литвин, голова Верховної Ради України: «Зараз у зв’язку з каліфорнійським грипом, звичайним грипом розгорнулися змагання, хто очолить цей процес. Разом із тим від серцево-судинних захворювань щороку в нас вмирає 460 тисяч людей».
Тому збереження українців від вимирання, – говорить спікер, – має стати головним пріоритетом держави. Як черкасці дбають про здоров’я, він побачив у Палаці спорту. Тут Литвину і спортивні, і танцювальні таланти демонстрували. І навіть сюрприз приготували. На спортивне свято завітала Марія Вольська. Тепер вона живе в Черкасах, а колись навчала англійській мові Литвина-школяра. Голова Верховної Ради у боргу не зостався та підготував і від себе сюрприз. Взяв участь у футбольній грі черкаської та київської збірної.
З рахунком 3:2 перемогла команда Литвина. Утім, – говорить він, – мета футбольної зустрічі в іншому.
Володимир Литвин, голова Верховної Ради України: «Коли сьогодні після цих зустрічей, спілкування, бодай десяток або кілька хлопчаків займеться спортом – я буду щасливий».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net