Фотопогляд на природу!

Диво-експерименти та абстракцію природних краєвидів зміг зафіксувати на папері художник та фотограф Петро Гончар. Виставку з 50 фотографій, не поєднаних однієї темою, презентував у Обласному краєзнавчому музеї директор Українського центру народної культури «Музей Івана Гончара». Це перша масштабна виставка саме фоторобіт митця. Присвячена вона 60-річному ювілею Петра Івановича. До цього він вже неодноразово брав участь у всеукраїнських та міжнародних художніх виставках.

Роботи для виставки збирали 2 роки. Тут представлені краєвиди з усієї країни. А от назву автор вигадав за кілька секунд під час інтерв’ю.
Петро Гончар, фотохудожник: «Я оце думаю назвати її подорожна. Те, що побачив, коли мандрував країною, коли їдеш десь, щось проскакує, раз – і зафіксував».
Виставка присвячена 60-річчю митця. Сам Петро Іванович сміється: на відкритті виставки через надмірну кількість подарунків та уваги він почувається Брежнєвим. Адже ця фотовиставка – перша у своєму роді. Більше його знають як живописця та художника. Так Петро Іванович прославився і за кордоном. Він виграв творчий конкурс і розмальовував меблі навіть у Чикаго.
Петро Гончар, фотохудожник: «Я мусив за два дні вивчати техніку розпису меблів Вивчив, розписав ці лави вже за два місяця».
Ця фотовиставка зібрала традиційно багато друзів Петра Івановича. Не приїхала лише дружина Ніна Матвієнко. Але на виставці лунали її пісні.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net