Новини на ВІККАВіККА-новиниЧеркаські освітяни долучилися до пошуку символу міста

Черкаські освітяни долучилися до пошуку символу міста

- Advertisment -

Черкаські освітяни долучилися до пошуку символу міста. Щоб їм було легше зорієнтуватися у претендентах, громадська організація «Рідне місто Черкаси» влаштувала тематичну презентацію. Вона ще влітку ініціювала обговорення символіки міста. Тоді в ньому взяли участь історики, політики, громадські діячі, художники та дизайнери. За результатами жвавої дискусії, натепер за звання «символ міста» борються чайка, полуниця, козак і шахівниця. Подробиці СИМВОЛічної презентації – в наступному сюжеті.

Це кадри з програми телеканалу «ВІККА». У ній над символікою міста ламають голови не лише пересічні містяни, а й фахівці. На їхню думку, головними претендентами називатися символом міста натепер є козак, полуниця, шахівниця та чайка. За останню – голова громадської організації «Рідне місто Черкаси».
Сергій Отрешко, голова ГО «Рідне місто Черкаси», депутат Черкаської міської ради: «Саме чайка над хвилями може уособлювати в собі ту родзинку, яку мають Черкаси з-поміж інших міст України. Тим більше, вона колись і була символом нашого міста, може передавати дух наш із вами, як жителів міста».
Щоби й інші визначилися, Сергій Отрешко зініціював випуск пізнавального диску про символи міста. На ньому і ВІККівська програма, і неформальний гімн громадської організації. Автори – юнаки з гурту «Спів братів».
Першим презентаційний диск побачили черкаські студенти. Тепер черга керівників міських шкіл.

Ірина Топчій, директор департаменту освіти та гуманітарної політики МВК: «Те, що сьогодні цю тему порушують і вона цікавить небайдужих людей у місті, є початком великої ідеї, яка в майбутньому об’єднає нас із вами, зробить патріотами нашого міста не на словах».

Освітяни щодо символу Черкас поки не єдині в думці. А от директорка школи № 28 уже визначилася. Вона – корінна черкащанка.
Тетяна Скорик, директор Черкаської школи № 28: «Мені доводиться спілкуватися з керівниками шкіл із інших міст, особливо західних регіонів. Для них Дніпро – це щось казково-чудове. Коли вони збираються кудись їхати, то кажуть, що хотілося б ще раз в Черкаси, оскільки там є Дніпро».
Невдовзі всі шкільні бібліотеки матимуть пізнавальні диски про символи Черкас. Пилом точно не припадатимуть, запевняють освітяни. Бо таке дослідження знадобиться у викладанні краєзнавства.
Тетяна Скорик, диртекор Черкаської школи № 28: «Ми зробимо таку презентацію у школі, щоб діти долучилися, щоб вони розуміли, що в міста є свої символи. Можливо, діти щось своє запропонують. Ми почуємо дитячу думку, а вона завжди буває щирою, що ж все-таки – полуниця, чайка чи дніпрова хвиля».

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Фізична активність і психологічний добробут: черкащанам нагадали запоруки здоров’я (ВІДЕО)

Україна вже всьоме бере участь у Європейському тижні громадського здоров’я. Черкащина — серед найактивніших регіонів. На один із заходів...

Продавали фіктивні довідки: на Черкащині викрили дві “схеми” для ухилянтів

СБУ та Національна поліція ліквідували ще дві масштабні схеми ухилення від мобілізації, які діяли на території Черкаської області. Повідомляє...

Цікаве:

Компенсація тим, хто надав житло переселенцям: як працює програма «Прихисток»

Програма «Прихисток» передбачає надання компенсації за безоплатне забезпечення  тимчасовим...

Чи вплинуть весняні заморозки на урожай на Черкащині – коментар агронома

Нестабільна весняна погода внесла свої корективи в плани аграріїв...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас