Новини на ВІККАВіККА-новиниЧеркаські комітети самоорганізації населення на голодному пайку

Черкаські комітети самоорганізації населення на голодному пайку

- Advertisment -

Черкаські комітети самоорганізації населення вже 2 місяці на голодному пайку. Програма, за якою їх досі фінансували, скінчилася. Із затвердженням нової чиновники зволікали аж до сьогодні. Та до неї у членів комітетів є чимало претензій. Які саме – чув Олекса Хуторний.

Голів комітетів самоорганізації населення образно називають маленькими мерами. Бо керують цілими районами. Самі ж КСНи щомісяця надають мешканцям до сотні різних довідок. Зокрема, і для оформлення субсидії. Щоправда, бюджету їм самим вистачає лише на зарплатню. Та й ті скромні 1,5 тисячі повсякчас затримують. Для Дмитра Іванашка робота в комітеті – єдине джерело прибутку.

Дмитро Іванашко, голова КСН мікрорайону «Яблуневий»: «Минув, наприклад, місяць, зателефонуйте, вибачтеся. Ніхто не дзвонить, нічого не каже. Воно нікому непотрібно. Ще до кінця місяця зачекаю, як не буде змін, напишу заяву в прокуратуру– нехай розбираються».

Комітетам затримують зарплатню не лише через проблеми в казначействі. Програма, за якою їх фінансували, скінчилася у 2013-му. А нову в мерії розробили майже із 2-місячним запізненням.

Богдана Макаєва, секретар КСН мікрорайону «Соборний»: «Программа, которая новая, с нами не обсуждалась абсолютно. Мы увидели цифры совершенно случайно. В новой этой программе там все почеркано – и кружки, и материалы для кружков».

Не влаштовують членів комітетів не лише цифри бюджету, а й самі вимоги до роботи.

Віктор Ніконенко, голова КСН мікрорайону «Соборний»: «Голова комітету повинен ходити і робити неблагополучні сім’ї. Тенденція повинна знижуватись, а вона підіймається».

Розробники програми про неї іншої думки. У затримках із документом тут звинувачують самі КСНи. Ті нібито невчасно подали до програми свої пропозиції.

Олег Частухін, начальник відділу підтримки громадянського суспільства МВК: «По возможности все пожелания были учтены. Но вы же понимаете: одно дело хотеть, другое – иметь. Мы попросили 2 млн 759 тис. – нам выделили в этом году 1,8 млн».

Це на третину більше, ніж минулоріч. Окрім зарплат, у новій програмі передбачені кошти і на лагодження приміщень. Однак у тому, що заповітний мільйон таки піде на ремонт, у комітетах сумніваються.

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

У Черкасах для компаній АТ «Українські розподільні мережі» провели семінар щодо оптимізації процесів надання послуг

Пресслужба "Черкасиобленерго" повідомляє, що спеціалісти п’ятьох державних операторів системи розподілу з’їхалися до ПАТ «Черкасиобленерго», аби взяти участь у дводенному...

Багатоповерхівка замість приватного сектору: у Черкасах біля ринку зведуть житловий будинок

У Черкасах на розі вулиць Кривалівська та Благовісна замість приватного будинку планують звести багатоповерхівку. Відповідні містобудівні умови та обмеження...

Цікаве:

Компенсація тим, хто надав житло переселенцям: як працює програма «Прихисток»

Програма «Прихисток» передбачає надання компенсації за безоплатне забезпечення  тимчасовим...

Чи вплинуть весняні заморозки на урожай на Черкащині – коментар агронома

Нестабільна весняна погода внесла свої корективи в плани аграріїв...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас