Черкасці ринули оформлювати субсидії (ВІДЕО)

Травневі заощадження. Черкасці масово оформлюють субсидії. Заощадити на комунальних послугах за новою спрощеною системою уже зібралось більше десяти тисяч черкасців. Ще порядка 60 тисяч сімей, які користувались субсидією в опалювальний період, зможуть отримати її знову навіть без відповідних звернень. Нагадаю, від початку травня уряд спростив процедуру оформлення субсидій. Разом із тим змінились і вимоги до тих, хто хоче їх оформити.

Валентина Литвинович, заступник директора департаменту соціальної політики міськради: "Раніше субсидія призначалась для непрацездатних громадян – 10% від доходу, а працездатні особи повинні були платити 15%, то зараз зовсім інша формула і поширюється на кожну сім’ю індивідуально, залежно від того, який дохід в середньому на одну особу в сім’ї людина отримує"

Руслан Чикало, директор департаменту соціального захисту населення ЧОДА: "Якщо людина володіє двома автомобілями, двома квартирами, земельними паями, якщо не перебуває в центрі зайнятості – цих обмежень немає. Єдине обмеження: людина протягом року здійснила покупку на суму більше 50 тисяч"

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут