Новини на ВІККАВіККА-новиниБраконьєрів на черкаських водоймах не меншає

Браконьєрів на черкаських водоймах не меншає

-

- Advertisment -

Браконьєрів на черкаських водоймах не меншає. На гачок до рибоохоронців із початку року їх втрапило майже вп’ятеро більше, ніж у цей же час торік. Кременчуцьке водосховище любителі незаконного кльову вже встигли спустошити на понад чотири тонни риби. Саме стільки вилучили в них рибоохоронці. Ласих до річкового делікатесу не лякають ані штрафи, ані кримінальна відповідальність та навіть крихкий лід. У цьому переконалася Вікторія Курченко.

Лід тріщить, а їм байдуже. Браконьєри виходять на полювання в будь-яку погоду. Ось це місце для нечесних на руку іркліївців – ласе. Тут поруч риборозплідник. Ці двоє прийшли забирати улов. Натомість самі потрапили на гачок до рибоохоронців. Причому вже не вперше, кажуть інспектори. Хлопці не пручаються – провину визнають. Незаконна риболовля їм влетить у копієчку.
Віталій Мархоцький, начальник Чорнобаївської дільниці Держрибохорони в Черкаській області: «Буде десь штраф – 340 грн. за те, що ловили забороненим знаряддям лову. І будуть нараховані збитки державі, залежно від того, яка риба: щука – 51 грн., лящ – 25-50 грн.»
Такі штрафи завзятих порушників не лякають.
Цей чоловік вийшов на прогулянку. Так сказав інспекторам. Та от із собою прихопив два мішки… сіток. Прямував, говорять рибоохоронці, ймовірно, на канал Золотоношки.

Порушник і рибінспектор: «Я только хотел, я еще не это… – Ну ви ж знали, що воно карається законом… браконьєрство».
Чоловік ще й сперечається. Потому довго відмовляється називати свої дані. Зрештою таки погоджується. Обдурити рибоохоронців – марна справа. Всі дані вони тут же, на місці, перевіряють телефоном.
Юрій Трофименко, начальник оперативної групи головного управління Держрибохорони в Черкаській області: «Укладено договір із адресним бюро, яке надає інформацію так само, як внутрішнім справам: де, хто, що, як звати».
Водойми Черкащини рибоохоронці пильнують цілодобово. Розповідають: роботи не меншає. А з морозами лише побільшало. З початку року рибалки-порушники спустошили водне господарство на понад чотири тонни риби. Торік у цей же час було втричі менше.
Дмитро Дядик, начальник Держрибохорони в Черкаській області: «На сьогодні ми виявили на 150 більше правопорушників, ніж в минулому році – це грубих порушників правил любительського та спортивного рибальства».
У Держрибохороні області кажуть: ловити рибу можна там, де визначено. Ці місця, додають, любителі кльову добре знають. Але в руки – не більше трьох кілограмів. За надлишок рибалкам теж доведеться платити зі свого гаманця.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

У Черкасах з одного із пляжів вивезли причип сміття

Із пляжу «Дакхнівський» комунальники вивезли причип сміття. Про це повідомляє Дирекція парків. За словами комунальників, відвідувачі наскладували там величезні купи...

У Черкасах за місяць народилося 86 немовлят

У квітні в міському пологовому будинку Черкас на світ з'явилося 86 немовлят, з них одна пара – двійнята. Про...

Цікаве:

Акумуляторні пилососи: змініть свої звичні поняття про прибирання

Не секрет, що у сучасному світі найважливішим ресурсом є...

Для черкащанок фахівці провели майстер-класи з догляду за домашніми тваринками (ВІДЕО)

У Черкасах відбулась безкоштовна консультація по догляду за тваринами....
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x