Бойлер є, води немає!

З бойлером, та без води. Саме в таких умовах вже кілька років живуть мешканці п’ятиповерхівки по вулиці Волкова, 101. Пристрою, який забезпечує гарячою водою більше сотні квартир, вже 37 років. Бойлер давно не рятують поточні ремонти, а через пориви на ньому люди часто залишаються не лише без гарячої, а й без холодної води. Останні 3 роки мешканці активно добиваються вирішення проблеми, втім справа поки що не зрушила з місця. Перспективи «повернення цивілізації» в будинок вивчала Ірина Гришко.

У підвалі цього будинку завжди стоїть калюжа води. Бойлер – як решето. На кожному метрі його труб по кілька поривів. Анатолій Фурдило, старший будинку: «37 лет бойлеру уже, и за это время никто его не менял, хотя в некоторых домах такие бойлеры поменяли дважды. Обещания давал Стариков, Александров, у самого мера был, он при мне поручал решение этого вопроса, но ничего, порывы у нас каждую неделю».
Активіст-пенсіонер вже третій рік ґрунтовно займається вирішенням цього питання. Назбирав цілий стос документів, утім віз і нині там.
Любов Попович, мешканка будинку: «Це основна тема нашого будинку. Ми весь час без води, не лише без гарячої, а й без холодної часто. Постійно набираємо в ванну і тазки».
У РЕУ пояснюють: новий бойлер коштує близько 50-ти тисяч гривень. Міська влада коштів не виділяє. Як для цього будинку, так і ще для чотирьох, які потребують заміни бойлера по РЕУ-1.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net