Тижневий огляд преси

Рідний син вигнав батька з дому, і тепер він живе просто під під’їздом власного будинку. Це трапилося з одним літнім жителем Черкас. Про те, як люди перетворюються на бомжів, пише газета «Вечірні Черкаси». Більше цікавої інформації зі шпальт свіжої преси дізнаєтесь з нашого прес-огляду.

Піддубний нащадками багатий
Про цьогорічне свято Івана Піддубного на Чорнобаївщині розповідає газета «Молодь Черкащини». Греко-римська боротьба, футбол, шахи, піднімання каміння вагою 95 кілограмів, вироби народних умільців, співи голосистих бабусь – і це лише мізерний перелік того, що відбувалося 22-го серпня у селі Красенівка. На цілий день село перетворилося на суцільні видовища та масові гуляння.

Ожиріння наступає
Українці стають товстунами, пише газета «Акцент». За даними Українського інституту громадського здоров’я, надлишкову вагу мають 37% городян, ще 17,5 % хворі на ожиріння. Що ж робити? Фахівці говорять, що дієти та розрекламовані засоби для схуднення не дають позитивних результатів. Тому рецепт один – раціонально харчуватися та більше рухатися.

Трактор з «Запорожця»
Про мошнівського «Кулібіна» розповідає газета «Прес – Центр». Селянин Сергій Гречуха переробив автомобіль «Запорожець» на трактор. Тракторець не претендує на технічні вершини, проте в господарстві є неабиякою підмогою. «Диво техніки» чоловік збудував власноруч 17 років тому. Аматор склав його зі списаного електронавантажувача, військової електростанції, автомобіля ГАЗ-51, «Запорожця», збирача винограду та багатьох інших агрегатів.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net