додому Новини на ВІККА ВіККА-новини Актори драмтеатру порадували містян трьома новаторськими виставами

Актори драмтеатру порадували містян трьома новаторськими виставами

0

Життя – як воно є. Чим живуть люди в сучасному Берліні та Бейруті побачили днями черкащани. Вистави за п’єсами німецьких авторів їм подарував київський режисер Андрій Май. Актори драмтеатру порадували містян трьома новаторськими виставами: «Дощ у Нойкьольні», «Безхребетність» і «Місто на Ч». Переглянути їх приїхав і німецький театральний критик Томас Ірмер. Він високо оцінив гру черкаських акторів. Та заявив, що йому до душі така інтерпретація сучасного мистецтва.

Fashion-показ сцен життя сучасного людства. Так свої вистави називає столичний режисер Андрій Май. Митець каже: глядач на сцені не для епатажу чи його здивування. Лише для того, аби відвідувачі театру тонко відчували гру акторів. Бачили їхні емоції зблизька та співпереживали.

Андрій Май, режисер: «Вторгнення, що існує в п’єсі, – це вторгнення у світ людей. Сходу в Захід. Чоловіка в жіночий світ. Батьків у простір дітей. І навпаки. Це сучасне вторгнення, в якому ми всі існуємо».

Протягом усієї вистави актори ходили по імпровізованому мосту через глядацьку залу. Бігали по сцені. Були емоційними та розкутими. Постановники використовували східну музику, гру світла й тіней. Після перегляду п’єси глядачі кажуть про особливу атмосферу на сцені. Та запевняють: такий формат їм до душі.

Антоніна Каліна, глядачка: «Це щось для мене нове. Досить незвично, але сподобалося».

Ольга Гончар, глядачка: «Оригінально доволі, захопливо».

Богдан Рівний, глядач: «Дуже сподобалось. Новаторська ідея».

Любов Жеребньова, глядачка: «Такий формат сприяє емоційній участі, співпереживанню».

Німецький критик Томас Ірмер в Україні бував, але в Черкасах уперше. Серед наших співвітчизників знайомий, каже, з легендарним режисером Андрієм Жолдаком. Постановки Андрія Мая теж оцінює високо.

Томас Ірмер, театральний критик: «Мені дуже сподобалося, що глядачі сиділи на сцені. Тому інтерпретували виставу з іншого ракурсу. Мені сподобалося, як усе зроблено».

Німецький критик назвав постановку «Дощ у Нойкьольні» казкою нашої сучасності, в якій переплелися етноси, країни та проблеми людей різного віку.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version