Новини на ВІККАСпортивні новини«Золотий» фініш «Колоса»

«Золотий» фініш «Колоса»

-

Цьогорічний футбольний сезон на Черкащині завершено. Останнім його акордом став фінальний турнір першості області. У Городищі чотири найкращі команди першої ліги виборювали нагороди змагань. У підсумку переможцем турніру став «Колос» із Вільшани Городищенського району.

Фінальний турнір тривав упродовж двох днів. Першого дня відбулися півфінали. Лише в серії післяматчевих пенальті «Колос» переміг футбольний клуб «Канів», а «УТК-Ятрань» – кам’янський «Олімп».

У поєдинку за бронзу зійшлися команди Канева та Кам’янки. Рахунок у першому таймі відкрили футболісти «Олімпа». Далі переважно атакували канівчани. Однак утілити свою перевагу в голи їм удалося вже після перерви. Протягом 16 хвилин футболісти Канева тричі вразили ворота суперників. Гравці «Олімпа» лише змогли скоротити відставання до мінімуму – 2:3.

А золоті нагороди першості виборювали «Колос» та «УТК-Ятрань». До перерви футболісти Вільшани більше володіли м’ячем. Запам’яталося кілька дальніх ударів у їхньому виконанні. Гравці «УТК-Ятрань» атакували рідше, але гостріше. Так, перед перервою вони ледь не відкрили рахунок після помилки голкіпера «Колоса». На перших хвилинах другого тайму ятранівці знову мали шанс забити, але не реалізували вихід сам на сам. Після цього тренер «Колоса» Михайло Щорс провів кілька замін, спрямованих на підсилення гри в атаці. Вільшанські футболісти заграли набагато гостріше, завдавши кількох небезпечних ударів. Суперники також не відсиджувалися в обороні. А на 3-ій компенсованій хвилині «Колос» забив переможний м’яч. Євген Рабченюк дальнім ударом вразив ворота уманчан.

Утретє за останні 5 років вільшанський «Колос» грав у фінальній частині першості області серед команд першої ліги. І ось здійснилася мрія президента команди Олександра Кравця – «Колос» став переможцем.

Нагороди переможцям та призерам змагань вручили керівники Городищенського району та обласної федерації футболу. Найкращим гравцем фінального турніру визнаний капітан «Колоса» Назар Шмиголь.

До речі, всі чотири учасники фінального турніру здобули путівки до вищої ліги чемпіонату області. Також відзначимо високу організацію змагань на городищенському стадіоні. У цьому велика заслуга голови районного ФОСК «Колос» Олександра Яремчука.