додому Новини на ВІККА Спортивні новини Завершився чемпіонат України з футболу серед команд другої ліги

Завершився чемпіонат України з футболу серед команд другої ліги

0

Завершився чемпіонат України з футболу серед команд другої ліги. В останньому матчі черкаський «Славутич» удома зіграв унічию (1:1) із чернігівською «Десною». Таким чином підопічні Олександра Кирилюка виконали завдання на сезон, посівши третє місце у групі «А».

Для гостей результат матчу не мав турнірного значення. Чернігівці достроково посіли друге місце у групі та готуються до перехідних поєдинків. Але саме гості відкрили рахунок уже на другій хвилині. Луценко скористався неузгодженими діями захисту «Славутича» і переграв Крупниченка. Надалі суперники обмінялися кількома небезпечними ударами. Відзначимо постріл Романа Дацюка в поперечину воріт «Десни». Господарі відігралися незадовго до перерви. Михайло Сергійчук забив свій перший м’яч у весняній частині чемпіонату. А загалом з вісьмома голами він став найкращим бомбардиром «Славутича» в чемпіонаті.
У другому таймі найближчими до успіху у складі черкащан були Роман Дацюк та Євген Гуд. Проте рахунок 1:1 не змінився до фінального свистка.
Тож «Славутич» у підсумку набрав 53 очки та посів третє місце у групі «А». Путівки до першої ліги здобули футбольні клуби «Суми» та «Полтава». Другі місця у групах посіли «Десна» та краматорський «Авангард».
Що стосується «Славутича», то після двотижневої відпустки команда всередині червня почне підготовку до нового сезону.