Новини на ВІККАСпортивні новиниЯскрава перемога «Мавп»

Яскрава перемога «Мавп»

-

«Черкаські Мавпи» нарешті розірвали коло невдач. Перша перемога після п’яти поразок посунула «Черкаських Мавп» одразу на кілька сходинок вгору в турнірній таблиці. На противагу сильному супротивнику з міста Южне Володимир Холопов поставив найзірковішого виконавця Суперліги, нового гравця «Мавп» Уілла Соломона. Закохані у його гру черкаські вболівальники охрестили американця «царем Соломоном». У матчі проти «Хіміка» він набрав рекордну кількість очок для нашої команди в цьому сезоні – 26. Найяскравіші моменти зустрічі та післяматчеві коментарі дивіться вже зараз.

Домашня зустріч «Черкаських Мавп» із БК «Хімік» почалася не на користь господарів поля. Перші хвилини стартової 10-хвилинки принесли гостям 7 очок, натомість нашим – 0. Проте чверть завершилася з рівним рахунком – 23:23. Після цього «Мавпи» пішли у відрив. Наздогнати їх «Хіміку» так і не вдалося. Черкащани показали не лише якісну гру, а й яскраве шоу. Неймовірний відсоток влучання двохочкових вивів господарів майданчика вперед. На велику перерву команди пішли з рахунком 44:38. Щоразу, коли супротивник наближався впритул і відстань у рахунку зменшувалася, Володимир Холопов випускав на поле Уіллі Соломона. На нього в цій зустрічі тренер зробив основну ставку та не помилився. Американському легіонеру вдалося згуртувати команду. 33-річний виконавець набрав за гру рекордну кількість очок у цьому сезоні – 26. Закохані в його манеру та якість гри черкаські вболівальники охрестили легіонера «царем Соломоном». Та головне, що разом із ним по-новому заграли й решта виконавців. У цьому матчі більше 10 пунктів набрали Стояновські, Пуповіч, Неруш і Тімерманіс. Таким чином, набравши 12 очок переваги ближче до завершення матчу, «Мавпи» змусили супротивника здатися ще до фінальної сирени. Домашня зустріч із однією з найсильніших команд Суперліги – БК «Хімік» – завершилися із рахунком 93:80. Такого результату гості, очевидно, не передбачали.

Дарко Руссо, головний тренер БК «Хімік»: «Противник играл хорошо. Соломон – очень сильное усиление для Черкасс. Он полностью поменял команду. Она уже не та, которую мы смотрели перед этим».
Після низки невдач легендарний захисник нарешті змусив черкаську команду повірити в перемогу.
Володимир Холопов, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «У игроков появилась уверенность, потому что в задней линии появился сильный игрок. Он дает уверенность всем. Другие игроки при нем стали выглядеть совсем по-другому. Сейчас они чувствуют уверенность, что Уилли раздаст, выведет и не потеряет».
Уіллі Соломон, гравець БК «Черкаські Мавпи»: «Это была одна из сильнейших команд, и мы у нее выиграли».
Наступна гра «Черкаських Мавп» відбудеться знову на виїзді в неділю, 6 листопада. Супротивником черкащан стане БК «Кривбасбаскет». Нині команда з Кривого Рогу перебуває на останній сходинці турнірної таблиці.