Новини на ВІККАСпортивні новиниУ Черкасах греко-римські борці мірялися міццю

У Черкасах греко-римські борці мірялися міццю

-

Рекордну кількість учасників зібрали Черкаси на Чемпіонат України з греко-римської боротьби. Позмагатися в палац спорту «Будівельник» приїхало майже 200 спортсменів із різних регіонів України. Чемпіонат розпочався 18 лютого та тривав упродовж трьох днів. Найяскравіші двобої бачила кореспондентка ВІККА-НОВИН Наталя Кириленко.

Хороша група борців зібралася у ваговій категорії 55 кілограмів. Тут золото легко здобув переможець Кубка світу та учасник Олімпійських ігор В’югар Рагімов із Запоріжжя. Його суперник – одесит, майстер спорту міжнародного класу Сергій Стороженко – став срібним призером змагань.
Потішили виступами спортсмени й у ваговій категорії 66 кілограмів. Тут несподівано для всіх чемпіоном став Сергій Красільніков із Донеччини. У фіналі він не дав розігнатися переможцю Кубка світу Олександру Хвожу з Запоріжжя.
У ваговій категорії 74 кілограми майстер спорту міжнародного класу із Запоріжжя Микола Дарагань у фіналі вирвав перемогу в донецького спортсмена Дмитра Арабаджі. Натомість у ваговій категорії 84 кілограми боротьба не була запеклою. Легко київський спортсмен Василь Рачіба виграв у фіналі у бронзового призера чемпіонатів світу та Європи серед молоді, земляка Жана Беленюка.
Найзапеклішими поєдинками змагань стали бої важковаговиків. Зазвичай віз додому золото Олександр Чернецький із Маріуполя.

Проте цьогоріч фортуна відвернулася від спортсмена – він посів лише 9 сходинку. Золоту ж нагороду отримав майстер спорту міжнародного класу, вінничанин Ігор Дідик. Олександр Петренко з Києва став другим. Черкаси в цій ваговій категорії цьогоріч ніхто не захищав. Єдиний черкаський важковаговик, бронзовий призер минулорічного чемпіонату України Андрій Шевченко не взяв участі у змаганнях через хворобу.
Єдині нагороди в черкасців лише серед ветеранів. Максим Сулімов здобув золото у ваговій категорії 58 кілограмів. Ігор Корольков – у категорії 76 кілограмів.
Попереду в переможців Чемпіонату України з греко-римської боротьби короткий перепочинок перед Чемпіонатом Європи в німецькому Дортмунді.