Справжній врожай нагород зібрали черкаські фітнесистки

Справжній врожай нагород привезли до Черкас вихованки Черкаського багатопрофільного молодіжного центру. Юні спортсменки відстоювали честь Черкащини та країни відразу на двох престижних турнірах: чемпіонаті світу та України. Звідти повернулися із повним комплектом нагород. Із деталями наші кореспондентки.

Багато працювати та вірити в себе. Цього вчить своїх вихованок тренер Наталія Міщенко. І недарма. Наполеглива робота окупилася спортсменкам цінними нагородами. Відразу два золота чемпіонату світу здобули її вихованки – Ксенія Корнієнко та Богдана Чорна.

Наталія Міщенко, тренер: «Похвала звучала. Зрозуміло, що будемо старатися ще більше, бо розслаблятися не можна в жодному разі. Я акцент роблю на всьому: акробатиці, ногах, щоби все було чітко та технічно. Караю, якщо погане виконання».

Чемпіонат світу проходив у словацькому місті Брусно Купеле. Суперниками черкащанок стали фітнесистки з 10 країн світу.

Ксенія Корнієнко, фітнесистка: «Мені дуже сподобалася сама країна, в яку ми їздили. Змагання сподобалися, були сильні суперниці».

Богдана Чорна, фітнесистка: «Я старалася на тренуваннях і вчила нову акробатику».

Проте на цьому юні фітнесистки не зупинилися. Привезли шість нагород із чемпіонату України з фітнесу та бодібілдингу.

Світлана Ільченко, директор Черкаського міського багатопрофільного молодіжного центру: «Я пишаюся цими малюками, бо, попри юний вік, вони великі трудяжки».

У категорії 10 років І місце посіла Богдана Чорна, ІІ місце – Ксенія Корнієнко, третє – Ольга Бараннік. Серед 8-річних не було рівних Анастасії Андрущенко, другою стала Марина Огілько, третьою – Анастасія Кириленко. Остання була наймолодшою учасницею чемпіонату.

Анастасія Кириленко, фітнесистка: «Дуже приємно, дуже всміхалася. Мені подобається танцювати, виступати, їздити».

Анастасія Андрущенко, фітнесистка: «На змаганнях треба просто постаратися. Ми готуємося кожен день, щоб виступити гарно і вибороти перші місця».

Марина Огілько, фітнесистка: «Хочеться стати чемпіонкою, щоби йшли люди і казали, що це та Марина, яка відома у фітнесі та здобула багато перемог».

Нині спортсменки продовжують тренуватися та готуватися до наступного змагального сезону. Він стартує в січні наступного року.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net