Сезон завершено

На Черкащині завершився сезон пляжного волейболу 2010 року. Завершальним його акордом став фінальний тур Відкритого чемпіонату області. Його учасники вели боротьбу безпосередньо за медалі змагань. Фаворити турніру довели свою перевагу. Так, у чоловіків перемогла команда «Черкаси», а серед ветеранських команд не було рівних «Рибці».

Саме останній тур Відкритого чемпіонату області мав назвати імена переможців і призерів. Тому й не дивно, що взяти участь у турнірі виявило бажання чимало команд. Так, лише на чоловічі змагання заявилися 22 команди, серед яких вісім зі столиці України.
Фаворити чемпіонату в підсумку довели свій клас. У змаганнях чоловіків знову поза конкуренцією виявилася команда «Черкаси» у складі Максима Булатецького та Романа Романенка. У фіналі їм протистояла також черкаська пара Петро Ковальчук – Сергій Квітка. Поєдинок виявився напрочуд напруженим і безкомпромісним. Досить сказати, що в першій партії Булатецький і Романенко зробили неможливе. Програючи 3:11, вони у підсумку перемогли – 24:22. Третє місце дісталося київській парі у складі двох Дмитрів – Вдовіна та Подпорінова.
У турнірі ветеранів свою силу вже вкотре довела команда «Рибка» (Бабенко, Шепіньков, Остапчук). На другому місці «Академія», на третьому «Аборигени пляжу». А в турнірі дівчат за відсутності головного фаворита «Рибки» призові місця вибороли команди «Живчик», «1+1» і «Парадокс».
Після завершення змагань переможці та призери отримали в нагороду медалі, грамоти та спеціальні призи.