Повернення олімпійців

Повернення олімпійців. Із новими враженнями та цінним досвідом повернулися на Батьківщину черкаські стрільці Дар’я Шаріпова та Сергій Куліш. Близько місяця черкаські спортсмени змагалися за світові нагороди на найвідповідальніших світових змаганнях – Олімпійських іграх. Попри те, що вибороти медалі їм так і не вдалося, додому стрільці повернулися із переможним настроєм. Деталі –в наступному сюжеті.

Хоча без медалей, проте переможці. З таким настроєм повернулися з Олімпійських ігор черкаські стрільці Дар’я Шаріпова та Сергій Куліш. Останній посів 14 сходинку на Олімпіаді. Від омріяного фіналу його відділили всього 3 пункти.

Сергій Куліш, олімпієць: «Я не дуже задоволений цими змаганнями. Не вдалося те, що хотілося. Я не кажу про медалі чи ще щось. Я говорю про змагання. Мені не сподобалося».

Натомість для Дар’ї Шаріпової це вже не перша Олімпіада. Але цього разу, запевняє дівчина, результати значно кращі. Проте розслаблятися спортсменка не збирається. Налаштована здобувати нагороди на інших світових стартах.

Дар’я Шаріпова, олімпієць: «Знов буду тренуватися, тому що дуже багато змагань залишилося до кінця року, також треба гарно себе показати. Буде фінал кубка світу, важливі змагання, будуть чемпіонати України, міжнародні змагання».

Головний тренер спортсменів із кульової стрільби Віктор Нагній виступи своїх підопічних вважає вдалими. Головне – не перемога, а участь, каже він. Чоловік запевняє: Олімпіада – це звичайний старт. Тому продемонстровані спортсменами результати аж ніяк не кінцевий показник. Повернувшись, олімпійці провели роботу над помилками.

Віктор Нагній, тренер із кульової стрільби: «Результат гідний. Не на всіх вправах, звісно. Сергій стріляв три вправи, Дар’я – дві. Що стосується результату, то нормальний. Що стосується місця, то завжди хочеться призові, хочеться перемоги. Думаю, результат гідний».

Попереду у стрільців невеличка відпустка. Після неї нові тренування. За загальними показниками, стрільці Дар’я Шаріпова та Сергій Куліш були відзначені міжнародними спортивними організаціями. Зокрема, ці два черкаські олімпійці увійшли до рейтингу 12 кращих спортсменів світу.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net