Оксана Оробець увійшла до п’ятірки найсильніших фітнесистів світу

Черкащанка Оксана Оробець увійшла до п’ятірки найсильніших фітнесистів світу. Змагання проходили в Сербії. Вони розпочалися 14 жовтня та тривали впродовж чотирьох днів. Спортсменки майже із 40 країн боролися за титул найкращої. Після напруженої боротьби абсолютною чемпіонкою світу стала українка Алевтина Титаренко. А наша Оксана Оробець впевнено посіла п’яте місце. Подробиці – в наступному сюжеті.

Чемпіонат світу з фітнесу зібрав найсильніших спортсменок. Серед них і черкащанка Оксана Оробець.
Оксана Оробець, чемпіонка світу з фітнесу: «В этом году были самые ожесточенные соревнования, потому что только в моей категории собрались 4 чемпионки мира, каждая в каком-то году становилась лучшей. Поэтому лично для меня было интересно посоревноваться именно с такими девушками, которые имеют имена».
Після запеклої боротьби спортивний марафон для Оксани Оробець завершився здобуттям п’ятого місця. Такий результат вона показує вдруге. Цьогоріч Оксана Оробець добре підкачала м’язи та підготувала достойну довільну програму. Це помітили й судді.
Оксана Оробець, чемпіонка світу з фітнесу: «Это была моя самая лучшая форма, самая лучшая произвольная программа за все годка. В этом году ко мне подошел главный судья и сказал, что для него моя произвольная программа была лучшая, т. е. хоть и 5 место, но для меня это очень приятно».

Нині в Оксани Оробець часу на відпочинок немає. Дівчина вже готується до нових перемог. Через кілька днів на неї чекає Чемпіонат України з фітнесу. Він відбудеться у столиці.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net