Новини на ВІККАСпортивні новиниНепоступливий аутсайдер

Непоступливий аутсайдер

-

Футболісти черкаського «Славутича» зіграли останній матч першого етапу чемпіонату України. У драматичній боротьбі вони на останніх хвилинах здобули перемогу над аутсайдером групи «А» – одеським «СКА» (3:2). Перед останнім туром черкащани перебувають на третьому місці турнірної таблиці.

Поєдинок виявився напрочуд напруженим і драматичним. Хоча черкащани з перших хвилин заволоділи ініціативою і швидко повели в рахунку. Саїд Белмохтар замкнув флангову передачу Максима Білика. Однак уже через кілька хвилин гості відновили рівновагу. Дмитро Жевлаков виявився найспритнішим у штрафному майданчику «Славутича» і влучно пробив низом. Після цього гра стала малоцікавою, і небезпечних епізодів біля воріт обох команд практично не виникало.

Після перерви черкащани притисли суперників до їхнього штрафного майданчика. Гості лічені рази переходили центральну лінію поля. Але в одній із нечисленних контратак Богдан Поляхов вразив дальній кут воріт Тимура Чоларії. Низка замін, проведених Анатолієм Дейнеко, ще більше підсилила атакувальну міць «Славутича». Свої моменти, зокрема, не використали В’ячеслав Ткаченко й Олег Тарасенко. Розв’язка в матчі настала в останній 10-хвилинці. Спочатку арбітр призначив пенальті за фол проти Валентина Горкуна. Одесити дуже емоційно висловлювали свою незгоду з рішенням рефері. Олег Тарасенко ударом із точки відновив рівновагу. І саме йому судилося стати автором переможного голу вже в компенсований час. Захисник пробив головою метрів із 15, і м’яч залетів у верхній кут воріт одеської команди. Це шостий гол Тарасенка-молодшого в чемпіонаті, і він є найкращим бомбардиром «Славутича».

Найближчої суботи у другій лізі відбудеться останній тур I етапу. А вже навесні перша шістка команд із урахуванням усіх набраних очок продовжить боротьбу за право наступного сезону виступати в першій лізі вітчизняного чемпіонату.