Новини на ВІККАСпортивні новиниНайкращі черкаські футзалісти розіграли місця у фіналі чемпіонату області

Найкращі черкаські футзалісти розіграли місця у фіналі чемпіонату області

-

У Черкасах у розпалі наймасштабніший чемпіонат області з футзалу. За вихід у фінал змагань борються кращі колективи з усього регіону. Останній тур став чи не найдраматичнішим. Найбільше уваги було прикуто до поєдинку черкаської "Енергії" та драбівського "Альтаїру". Футбольне протистояння бачила наша Вікторія Хамаза.

Максимальна сконцентрованість та курс на перемогу. На майданчику драбівський "Альтаїр" та черкаська "Енергія". Для останньої цей поєдинок надважливий. Бо на кону місце у фіналі першості. Натомість альтаїрівці – менш напружені. Драбівчани вийшли у плей-оф ще у минулому турі.

"Енергія" з перших хвилин перехоплює ініціативу на майданчику. Черкащани – непоступливі. Їх захист стає для "Альтаїра" справжнім випробуванням. Драбівчани проводять свої звичні комбінації та атаки. Зрештою, цілять у ворота суперників. Та вже за кілька хвилин черкащани зрівнюють рахунок – 1:1.

В’ячеслав Чуприна, гравець ФК "Енергія": "Дуже важка гра, дуже важка перемога. Настрой був максимальний. Це з рахунком того,що "Альтаїр" був менш мотивований. Вони все одно виходять, а в нас була мотивація. І "Альтаїру" важко грати з суперником, який повністю сидить на своїй половині".

Радикальних змін на майданчику не відбувається й у другому таймі. Драбівчани йдуть в атаку, утім одразу отримують контрвідповідь – 1:2. "Енергія" повсякчас пресингує суперника та збільшує розрив у рахунку. За півтори хвилини до завершення черкащани попереду – 1:4.

Владислав Голуб, гравець ФК "Альтаїр": "Не знаю, що сталося. Якісь такі голи, самі собі назабивали. Рахунок такий 4:2. Мабуть три голи в наші ворота".

Наздогнати суперника "Альтаїр" намагається навіть на останніх секундах. Результативна атака Григорія Стайкова дарує "Альтаїру" ще один гол. Утім, перевага за черкащанами 2:4. Наступного разу ці дві команди зустрінуться вже у півфіналі чемпіонату. Там боротимуться вже за чемпіонство.