На зарядку шикуйсь!

Володарі свистків і секундомірів цими вихідними відзначають своє професійне свято. День фізичної культури та спорту традиційно святкують у другу суботу вересня. Більше 10 років спортивну родину Черкащини представляє вчитель фізичної культури Анатолій Пилипюк. Лауреат конкурсу «Вчитель року 2008» сьогодні працює в колегіумі «Берегиня». Журналісти ВІККА-НОВИН відвідали урок найспортивнішого вчителя фізкультури.

Анатолій Пилипюк із родини вчителів. Тому над професією довго не думав. Здобувши фах фізкультурника, повернувся в рідну школу в новому амплуа, змінивши свого наставника. Робота, говорить, до душі.
Анатолій Пилипюк, вчитель фізкультури: «Якщо шукати в своїй роботі якусь родзинку, самовдосконалюватися, то завжди працювати буде цікаво та корисно і для себе, і для дітей».
І так уже дванадцять років поспіль. За весь цей час він виховав не одного чемпіона.
Анатолій Пилипюк, вчитель фізкультури: «Іноді бувають різні моменти і в житті, і в роботі, тобто по-різному: і легко, і важко. Але шаною та результатом твоєї роботи є діти, в нашому випадку, тобто фізична культура, це досягнення дітей у спорті».
Анатолій Пилипюк і сам не пасе задніх. Кожен день він починає з ранкової зарядки.
Анатолій Пилипюк, вчитель фізкультури: «Я намагаюся тримати себе у формі, тому що якщо ти не зможеш бути прикладом для дітей, то діти не зможуть тоді виконувати твої вимоги та завдання».

Разом із Анатолієм у колегіумі працює його мама Раїса Пилипюк. Жінка згадує, він ще з дитинства цікавився спортом.
Раїса Пилипюк, мати: «Починаючи з 5 класу, займався баскетболом, потім його спортивні можливості розвивалися з кожним днем. Це дитина підготовлена і фізично, і морально. Тому я дуже вдячна, що в мене такий син. Він виховує діток, майбутнє покоління в його руках».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net