І знову поразка

-

«Черкаські Мавпи» продовжують серію провальних домашніх ігор. Від постійних поразок втомилися і глядачі. За минулим протистоянням проти БК «Азовмаш» спостерігав напівпорожній зал «Будівельника». Як і в попередніх матчах, проти нашої команди головну роль зіграла коротка лава запасних. Ведучи рівну боротьбу протягом більшої частини ігрового часу, в останній чверті «Мавпи» просто «посипалися» від втоми. Із подробицями наші кореспонденти.

Рахунок у грі проти маріупольської команди відкрили гості. Усередині стартової чверті черкащани таки активізувалися. Два дальніх у виконанні Кольєвіча й ефектний кидок згори від Аделеке – і «Мавпи» повели в рахунку 11:8. Позитивні показники знівелювали результативні атаки Рендла. Перший період завершився на користь «Азовмаша» – 22:25. Після перерви гості почали активно збільшувати відрив. Натомість за три хвилини черкащани так і не забили жодного м’яча. Їхні дії на полі були хаотичними. Щоправда, красивим слем-данком порадував уболівальників Девіс, який ще в першому періоді примудрився зібрати три персональні зауваження. На велику перерву команди пішли з рахунком 35:44 на користь Маріуполя. Напруженою була гра у третій чверті. «Азовмаш» ледь не втратив свого найвлучнішого снайпера. Після невдалого падіння Рендла ледь привели до тями. Решту чверті «Мавпи» намагалися зібратися. Їм вдалося впритул наблизитися до суперників – 52:54. Проте період помаранчево-чорні все одно програли – 56:62. А от на фініші гри підопічні Холопова зовсім «посипалися» – своє взяла втома. Не допомогли команді і всі зусилля Кольєвіча й Аделеке. «Мавпи» програли з рахунком 65:76. Найрезультативнішим гравцем від Черкас став Кольєвіч, набравши 22 очки. Традиційним дабл-даблом відзначився Аделеке. Найбільше користі команді-переможцю приніс Рендл зі своїми двадцятьма пунктами.

Олексій Печеров, гравець БК «Азовмаш»: «Настраивались на победу. Для нас сейчас это важно – осталось 6 игр до плей-офф и нам нужно быть готовыми для игр в плей-офф».
Володимир Холопов, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «Поединок был очень тяжелым. Через день после игры с «Будівельником» отыграли почти на пределе своих возможностей. 6 потерь в последней четверти стали приговором для результата».
Остання гра із серії домашніх матчів для «Мавп» відбудеться у вівторок, 27 березня. Помаранчево-чорні за перемогу змагатимуться із БК «Кривбасбаскет».