Черкаські веслярі провели перше тренування на Дніпрі

Дебют на воді. Черкаські веслярі провели перше відкрите тренування на Дніпрі. Підкорювати водну стихію взялися вихованці комплексної дитячо-юнацької школи з веслування. Окрім тренування, спортсмени апробували ще й нові двигуни для човнів, подаровані міською владою. Разом із спортсменами випробовувала дніпровську воду й Вікторія Хамаза.

У дитячій спортивній школі з веслування сьогодні подвійне свято. Юні спортсмени вперше виходять на відкриту воду, тренери – апробують нові двигуни для човнів. За словами директора дитячої школи веслування Катерини Коваленко, цінні спортивні оновлення значно полегшать процес тренування.

Катерина Коваленко, директор ДЮСШ із веслування: «У нас придбання подібного не було з 1999 року, ми використовували далеко не нові мотори, вони – мої ровесники, їм понад 20 років. Використання палива в них складає 10-15 літрів, нові мотори використовують 1-2 літри. Вони більш швидкі й економічні».

Три сучасних мотори для човнів придбали за кошти міського бюджету. Завдяки новим двигунам викладачі зможуть постійно перебувати поряд зі своїми вихованцями під час тренувань на воді.

Андрій Більда, депутат Черкаської міської ради: «Водна стихія досить небезпечна. Тому найголовніше під час змагань чи тренувань – забезпечити безпеку спортсменів. Всі двигуни, якими користувалася до сьогодні спортивна школа, давним-давно відпрацювали своє».

Поки спортсмени готуються підкорити водну стихію, тренери вчаться працювати з новою технікою. Аби пояснити принцип роботи з новими моторами до школи завітали інструктори. Декілька хвилин на воді – і мотор одразу ж видав переможний гул.

Випробувати дніпровську воду до заходу сонця наважилося близько 20 байдарочників і каноїстів. Однією із перших стала спортсменка Анна Тертична. До тренування на воді дівчина готувалася всю зиму. Вихід на Дніпро для Анни – справжнє свято.

Анна Тертична, веслувальниця: «Я коли виходжу тренуватися, то для мене це завжди приємний момент. Я займалася 12 років байдаркою, вже 2 рік займаюся веслуванням на каное. Ціль мого життя – знову виступити на міжнародних змаганнях, завоювати перше місце».

Катерина Коваленко, директор ДЮСШ із веслування: «Це в нас відкриття сезону. Зазвичай ми проводимо старти. Офіційне відкриття сезону – 1 травня. Тоді вже й малята вийдуть. А сьогодні ми вперше виходимо на воду».

Нині черкаські байдарочники та каноїсти розпочали підготовку до нового сезону.

Вікторія Хамаза, кореспондент: «Нові мотори – цінний подарунок для спортивної школи. Вихід на воду – справжнє свято. Поєднати ці дві події вийшло саме сьогодні».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net