Черкаські спортсмени підкорили крижаний Дніпро

Так загартовується сталь. Черкаські спортсмени підкорили крижаний Дніпро. На Водохреще вихованці клубу «Грізлі» набиралися здоров’я на цілий рік. Така практика для них – не нова. Спортсмени щороку приймають цілющі процедури. Вони запевняють: задоволення від купання цього дня насправді колосальне. Мовляв, не лише загартовують тіло, а й бойовий дух. Не купалися, а спостерігали й наші кореспонденти.

Посеред зими на Дніпрі відкрили купальний сезон. Ані крига, ані холоднеча не злякали відчайдухів. Серед них і черкаські спортсмени, вихованці клубу «Грізлі». Саме так вони відзначають Водохреще вже не перший рік.
В’ячеслав Василенко, віце-президент Федерації бойового самбо в Черкаській області: «Заставили меня ученики в прошлом году, теперь у нас это традиция. Мне очень понравилось. Если в прошлом году мои ученики пришли, кто хотел, то в этом году я сказал, что явка обязательная».
Тож на берег річки, щоб пірнути у крижану воду, прийшло багато вихованців клубу «Грізлі». Серед них і Олександр. Хлопець займається моржуванням більше десяти років. Досвідчений морж, пірнувши до ополонки, одягатися не поспішає.
Олександр, самбіст: «Я каждый год на Крещение поддерживаю нашу украинскую традицию. Получаешь максимум удовольствия, мне это очень нравится».
Роблять вони це не лише в погоні за екстримом, а й з метою оздоровитися.

В’ячеслав Василенко, віце-президент Федерації бойового самбо в Черкаській області: «Может, это самовнушение, но говорят, что если кто-то в этот день окунется, то целый год не будет болеть. Я целый год не болел».
Черкаські спортсмени запевняють: задоволення від купання цього дня насправді колосальне. Мовляв, не тільки загартовують тіло, а й бойовий дух.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net