Новини на ВІККАСпортивні новини«Черкаські Мавпи» vs «Волиньбаскет»: респект фанам

«Черкаські Мавпи» vs «Волиньбаскет»: респект фанам

-

Уже давно змагання в Палаці спорту «Будівельник» не збирали такої численної глядацької аудиторії. Заповнені майже вщерть трибуни стали свідками двох важких перемог «Черкаських Мавп» над «Волиньбаскетом» з 10-очковою різницею – 75:65 і 78:68. Цей успіх дозволив черкащанам ще більше зміцнити лідерство в групі.

«Волиньбаскет» – єдина команда, якій за півтора сезони вдалося обіграти помаранчево-чорних. Цей же тур фактично мав вирішити, хто з головних претендентів на нагороди фінішує на верхівці турнірної таблиці в підгрупі «Б» після першого етапу.
В стартові хвилини першого матчу головною дійовою особою на майданчику був капітан черкаської команди Володимир Журжій. Завдяки своїм рейдам у трьохсекундну зону він уже в першому періоді набрав 11 очок (у підсумку в активі Журжія 24 очки). Але поступово гостям удалося скоротити відставання й на рівних зіграти в другій 10-хвилинці. Слід відзначити й непогані дії волинян на щитах. Але в третьому періоді в цьому компоненті гри господарі суттєво переважали суперників. Не в останню чергу це дозволило черкащанам піти у відрив і втримати перевагу до завершення матчу.
І в другому поєдинку інтрига трималася до заключного періоду. Гості відразу показали серйозність намірів і вже на початку гри мали 8-очкову перевагу. Надалі «Черкаські Мавпи» завдяки індивідуальному захисту та перевазі під щитами скоротили різницю в рахунку.

Вирішальною в матчі стала третя десятихвилинка, яку господарі виграли 22:10. Це у підсумку дозволило команді Володимира Холопова святкувати перемогу.
Наступні поєдинки чемпіонату України «Черкаські Мавпи» зіграють 5-6 лютого в Білій Церкві зі «Спортліцеєм». А потім проведуть два кубкові матчі проти запорізького «Авіастару». Перший відбудеться 9 лютого в Запоріжжі, а другий – 13 лютого в Черкасах.