Новини на ВІККАСпортивні новини«Черкаські Мавпи-94» забезпечили собі місце у фіналі

«Черкаські Мавпи-94» забезпечили собі місце у фіналі

-

Баскетболісти команди «Черкаські мавпи – 94» виконали завдання-мінімум – потрапили до вісімки найкращих клубів, які продовжать боротьбу за медалі. У домашньому турі підопічні Максима Міхельсона два матчі виграли і в одному зазнали поразки. Тепер вони очікують на свого суперника у чвертьфіналі змагань.

В останньому турі першого етапу підопічні Максима Міхельсона мали вирішити завдання потрапити до вісімки найкращих, яка продовжить боротьбу за медалі. Першого дня домашнього туру вони легко обіграли однолітків із Горлівки з рахунком 104:62, маючи відчутну перевагу у всіх компонентах гри.
У другому матчі суперниками юних черкасців були баскетболісти Донецька. Ця гра виявилася більш напруженою, але все ж господарі довели свою перевагу, вигравши з різницею у 8 очок.
А ось у матчі з маріупольським «Азовмашем» наших хлопців чекала невдача. Гості відразу захопили ініціативу і повели в рахунку. Попри всі намагання, черкаські баскетболісти так і не зуміли ліквідувати відставання, програвши у підсумку – 67:78.
Здобувши дві перемоги у домашньому турі, «Черкаські Мавпи-94» забезпечили собі місце у фінальній частині змагань. Але хто буде їхнім суперником у чвертьфіналі, поки що невідомо.
Черкасцям на першому етапі ще залишається зіграти з київськими «Скорпіонами». А найближчих вихідних ці гравці у складі другої команди «Черкаських Мавп» у палаці спорту «Фотоприлад» зіграють чергові поєдинки у першій вітчизняній лізі.