Новини на ВІККАСпортивні новиниЧеркаські боксери здобули передноворічні всеукраїнські нагороди (ВІДЕО)

Черкаські боксери здобули передноворічні всеукраїнські нагороди (ВІДЕО)

-

Порадували своїми досягненнями наприкінці року і місцеві "залізні кулаки". Вихованці черкаської школи боксу продуктивно виступили на всеукраїнському турнірі серед молоді у Харкові. За останні медалі 2017-го року боролися спортсмени з 12 областей країни. Змагання тривали сім днів. Честь Черкащини на всеукраїнському ринзі обстоювали четверо спортсменів. Перше срібло в актив нашої команди оформив черкасець Дмитро Майдаков. Спортсмен провів три яскраві поєдинки та здобув дві перемоги у ваговій категорій 75 кілограмів. За ним – бронзу оформив ще один наш земляк Олександр Журавський. Сашко став третім у ваговій категорії 49 кілограмів. П’яте та дев’яте місця привезли зі змагань черкасці Кирило Величко та Олег Іванцов, відповідно. Цей турнір став для місцевих боксерів заключним у 2017-му році.