Чемпіонські нагороди

-

Клуб «Шпола-ЛНЗ-Лебедин» став чемпіоном області з футболу 2011-го року. У турнірній таблиці команда під керівництвом тренерів Петра Славінського та Василя Гречаного на одне очко випередила білозірську «Зорю». ФК «Шпола-ЛНЗ-Лебедин» удруге за свою недовгу історію виборов чемпіонське звання. На церемонії нагородження побував Олег Кукса.

На початку свята відбулося нагородження команди «ЛНЗ-Лебедин». Саме вона стала чемпіоном Шполянського району 2011 року. А найкращу команду області – «Шпола-ЛНЗ-Лебедин» – прийшли привітати керівники міста та району, обласної Федерації футболу та численні жителі райцентру.
Команда Шполи захопила лідерство з перших турів і не втратила його до кінця чемпіонату. І при цьому єдина з усіх учасників не програла жодного поєдинку. У цьому заслуга гравців, тренерів, керівництва клубу та вболівальників.
Від імені обласної федерації футболу шполянську команду привітав Олександр Григор’єв. Він зазначив, що успіх клубу є цілком закономірним.
Олександр Григор’єв нагородив винуватців свята золотими медалями та перехідним чемпіонським Кубком і побажав їм не зупинятися на досягнутому. А президент клубу Андрій Полтавець подарував найактивнішим уболівальникам футбольні м’ячі з автографами гравців. Після офіційних урочистостей на честь переможців відбувся святковий концерт.