Новини на ВІККАСпортивні новиниБоротьба за Єврокубок: бій другий

Боротьба за Єврокубок: бій другий

-

Після провалу в дебютному матчі Суперфіналу Євроліги черкащанам було вкрай важливо перемогти. На відновлення сил перед другою грою у «Черкаських Мавп-96» було всього кілька годин. Але цього виявилося достатньо. У боротьбі за бронзу наші хлопці зустрілися на паркеті із фінською командою «УМКА-Лахті». Під час матчу підопічні Міхельсона програвали 12 очок, але зуміли зібратися в останній 10-хвилинці. З подробицями наші кореспонденти.

У складі стартової п’ятірки Максим Міхельсон випустив на майданчик Бєлякова, Воєводу, Руслова, Канівця та Голика. Останньому належав перший забитий двохочковий. Протягом першої чверті команди йшли на рівних. Перевагу в один-два очки почергово здобували то одні, то інші. Але результатом періоду став рахунок 22:16 на користь помаранчево-чорних. У другій чверті активізувалися фіни. Вони стрімко здолали різницю та вийшли на рівний рахунок, а до великої перерви вже мали перевагу в 5 пунктів – 40:45. У третій 10-хвилинці «УМКА-Лахті» продовжували збільшувати відрив. На початку періоду вони вже мали двозначну перевагу. Впритул «Мавпам» вдалося наблизитися до своїх візаві всередині чверті – 50:52. Але наступні кілька хвилин приносили результат винятково фінам. Пік нервового напруження в команді черкащан спричинив рахунок 52:61. Після тайм-ауту Міхельсона хлопцям вдалося зібратися. На останню перерву вони вийшли з мінімальним відставанням – 59:62, зберігши інтригу на фінальну 10-хвилинку. Після короткого перепочинку «Мавпи» активізувалися. За кілька хвилин зрівняли рахунок і вийшли вперед – 66:64. Але отримати легку перемогу фінські юнаки їм не дозволили. Запекла боротьба точилася до останньої секунди. Фінальний рахунок 79:72 коштував підопічним Міхельсона надзусиль. Найбільший вклад у перемогу зробив Олександр Кобець – 24 очки та 7 підбирань.

Святослав Михайлюк, гравець БК «Черкаські Мавпи-96»: «Пропустили очень много в первой четверти. Но у нас лучший процент попадания 2-очковых и 3-очковых, чем в прошлой программе. Нам это удалось».
Максим Міхельсон, головний тренер БК «Черкаські Мавпи-96»: «Очень нервная игра, очень напряженная, но важная в плане турнирного значения. Тот, кто проигрывал, опускался в самый низ и не имел шансов бороться больше чем за 7 место. А победитель имеет шанс бороться за 7 место. Ребята собрались, добавили дисциплины в защите, и за счет этого переломили ход встречи».