Виборчий постфактум

Наступники працюватимуть, як і попередники. У Верховній Раді нового скликання, схоже, теж цінуватимуть так званих «піаністів». Тобто депутатів, які натискають на кнопки за себе та за свого «брата». Проект забезпечення персонального голосування кожного депутата й досі висить у повітрі. Без нього парламент сьомого скликання ризикує повторити сумний досвід попередників. Сенсу працювати в такій Верховній Раді нинішній віце-спікер Микола Томенко не бачить. Докладніше Ольга Скорик.

Микола Томенко переконаний, що саме політична близорукість союзників опозиції та продажність виборців призвела до того, що в новому парламенті буде багато самовисуванців. Вони, на його думку, згодом доєднаються до провладної фракції.

Микола Томенко, заступник Голови Верховної Ради України: «Мене запитують: скільки у Верховній Раді буде тушок із Черкаської області? Коли самовисуванець іде в «Партію Регіонів», то це ж теж «тушка». Я вирішив, що треба нам оновить термінологію. Бо, я вважаю, що це некоректна термінологія. Цих людей, якщо вони перейдуть у «Партію Регіонів», буду називати «політичною худобою». Бо ви ніби не хочете, а вас заганяють. Ви голосуєте, як «політична худоба», проти своїх виборців».

Поки що опозиція не претендує на жодну посаду в парламенті 7-го скликання. Адже питання про персональне голосування зависло в повітрі. Без нього, каже, немає жодного сенсу працювати у Верховній Раді.

Микола Томенко, заступник Голови Верховної Ради України: «Ми розглядаємо можливість роботи в парламенті нового скликання тільки за умов, якщо туди повернеться живий, відповідальний народний депутат. Поки що я не розумію, як ми будемо працювати та навіщо працювати, якщо не буде забезпечене персональне голосування. Це означає, що буквально через кілька місяців повернеться парламент старого режиму. Коли достатньо зібрати картки, бо хто є власником 226 карток, той ухвалює рішення».

Опозиція налаштована наполягати на своєму. До 12 грудня час ще є. Саме тоді має відбутися перше засідання нової Ради.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net