Депутат міськради побоюється, що на Соборній збудують лазню, сауну, а то й ще гірше

Не полишає спроб розібратися із ялинковалом на Соборній площі депутат міськради Володимир Мамалига. На минулій сесії він знову порушив болюче питання перед колегами. Бо відповіддю на свій попередній запит лишився невдоволеним. Обранець каже: як вірити написаному, то ялинкам дісталося від, цитую, «підступного Кабінету Міністрів, відповідно до розпорядження якого і діяла влада». А от кому належали рідкісні дерева та чому їх пересадили аж у ліс Мошен, а не в Черкасах – у відписці не зазначили, обурюється депутат.

Володимир Мамалига, депутат Черкаської міської ради: «Також із цієї трибуни я виголошував про нецільове використання цієї площі, доручення отримала муніципальна інспекція. Торгівля на цій площі як велася, так і ведеться. Тільки якщо раніше там торгували вином, кавою та іншим непотребом, то зараз торгують автомобілями. Завтра там з’явиться мийка, баня, сауна, бордель».

Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Отримаєте повну відповідь не від пана Гусаченка, а від міського голови, до кого спрямований запит. Тож із цього приводу не хвилюйтеся».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net