Вадим Рабинович: Якщо президент не хоче розмовляти з людьми з Донецька, то він точне не повинен спілкуватись з божевільними терористами!

Сьогодні в українському суспільстві йдуть дебати, чи правильно зробив Президент України Володимир Зеленський, зателефонувавши "луцькому терористові".

"Звичайно, правильно. Тому що це нормально – боротися за життя людей ".

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович в ефірі телеканалу NewsOne.

Політик нагадав слова глави держави, який сказав, що буде розмовляти з будь-яким терористом заради порятунку людей.

"Але тепер у мене до Зеленського питання: чому ви готові розмовляти з терористом з автобуса, а рятувати людей на сході країни, де чотири мільйони людей живуть під постійними бомбардуваннями, ви не готові? Тут – буду, а тут – ні… це так не працює!" – зауважив політик, назвавши подію в Луцьку "дешевим спектаклем".

Вадим Рабинович наполягає:

"Потрібно розмовляти з усіма, щоб принести мир і виконати дану самим же Зеленським під час виборчої кампанії обіцянку. А що ми маємо сьогодні? Захист своїх співвітчизників – це добре, якщо він ведеться на постійній основі. А якщо рятувати людей "під піар", "під відосік" – це погано! Якщо ви не хочете розмовляти з людьми з Донецька, то ви точно не повинні спілкуватися з божевільними з автобуса! "

"Нехай ніхто не ображається… Але ось з'явився ще й полтавський терорист, який пройшов АТО… Начебто заслужена людина, пройшов війну, а піднімаємо біографію – кілька судимостей… Я сподіваюся, там же не всі такі в АТО, були ж і хороші люди… Не повинна ж участь в АТО бути пом'якшувальною обставиною при винесенні вироку за вчинений злочин! В іншому випадку давайте оголосимо: всі, хто брав участь в АТО, мають право грабувати, вбивати не більше десяти осіб!" – зауважив співголова партії "Опозиційна платформа – За життя".

Втім, політик вважає, що пояснити сплеск злочинності в Україні дуже легко.

"Радикали, бандити, злочинці бачать повну імпотентність влади і користуються цим. Вони б'ють, вбивають людей, стріляють з гранатометів по телеканалам, кидають гранати в офіси опозиційної партії, захоплюють автобус з людьми. Вони "малюються" з гранатами, розмовляють з президентом, вони разом рекламують фільми… А що далі буде? Звичайно, знайдеться і другий, і третій, і п'ятий, які захочуть показати себе таким ось чином", – констатував Вадим Рабинович.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут