Скандальне будівництво магазину на Митниці зупинене

На прохання мешканців багатоповерхівки по вулиці Героїв Дніпра, 49 виконавчий комітет таки скасував містобудівні умови і обмеження, видані забудовнику задля зведення на місці автомобільної стоянки супермаркету з підземним паркінгом.

Подробиці боротьби за це рішення розповів vikka.ua депутат Черкаської міськради Тарас Коломієць.

«Будівельні роботи по вказаному об’єкту почались у серпні. Мешканці прилеглих будинків звернулись до місцевого депутата («батьківщинівець» Юрій Тренкін, – ред.). Він почав займатись цим питанням і так званим його вирішенням стало підписання цього меморандуму, що, буцім, забудовник тут будує, зробить невеличкі покращення для тих, хто тут поруч живе. Під меморандумом підписались мешканці чотирьох будинків, буцім вони не проти цієї забудови, але їх ніхто не уповноважував на це», – розповідає обранець.

Ділянка, де ведеться будівництво

Втім, каже, виявилось, що меморандум став лиш прикриттям для будівельників, які й далі провадили свої роботи. То ж люди шукали допомоги вже у «вільних демократів».

Тому Коломієць на крайньому сесійному засіданні виступив із депутатським запитом, яким вимагав у владців розірвати стосунки з ПП «Інтерресурс» через суд або рішенням виконкому. Крім того – запитував про законність ведення будівництва на місці автопарковки, чи відповідає воно будівельним та санітарним нормам. Наполягав на проведенні громадських слухань і врахуванні думки черкасців, які проживають у цьому районі. У відповіді на запит обранця Управління ДАБК повідомило: дозвіл на виконання будівельних робіт на зазначеному об’єкті не надавався.

«Тому я запропонував людям іти на виконком із колективним звернення і вимагати скасування та проведення офіційних громадських слухань щодо цього будівництва, – зазначає «вільнодемократівець». – Бо крім усього, існує ще одна проблема – у випадку, якщо забудовник таки зведе магазин, його сміттєві баки стануть буквально під вікна мешканцям будинків, які тут поруч знаходяться».

Попри намагання «заговорити» питання, таке звернення члени виконкому таки погодили.

«Але зроблено все доволі хитро: містобудівні умови та обмеження на цю ділянку надали, а її цільове призначення не змінили. Скандальна ділянка призначена для автотранспорту, натомість її призначення хочуть змінити на землі житлової та громадської будови. Відповідний проєкт рішення вже подали ще у лютому. То ж наше завдання тепер – зняти цей проєкт з порядку денного найближчого сесійного засідання», – зазначає Тарас Коломієць.

Як раніше повідомляв сайт vikka.ua, у Чекрасах «Партія вільних демократів» вимагає розпуску виконкому.

 

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут