Рейтинги

Результати останніх досліджень підтверджують, що в парламент пройдуть п’ять політичних сил. Окрім партій, які давно та міцно облаштувались у Верховній Раді, цієї осені туди мають шанс потрапити й такі новачки, як «УДАР» Віталія Кличка та партія Наталії Королевської «Україна – Вперед!».

Відповідаючи на питання «Агентства соціальних комунікацій» «Якби вибори до Верховної Ради відбулися наступної неділі, за яку з партій Ви б проголосували?», 22,7% українців відповіли, що за «Партію Регіонів». Ще 15,2% готові підтримати «Батьківщину» на чолі з Арсенієм Яценюком. Віталій Кличко та його «УДАР» набирали 14,9%. На 2% від нього відстає «КПУ» Петра Симоненка – 12,1%. Ще 6,5% підтримують партію Наталії Королевської «Україна – Вперед!». Як зазначають соціологи, зростання популярності молодих партій пов’язане з тим, що в них представлені люди, які вже багато чого досягли в житті. Зокрема це стосується партії «Україна – Вперед!» та присутності в її списку Андрія Шевченка.

Віталій Мороз, керівник соціологічних проектів «Агентства соціальних комунікацій»: «Як мінімум, 1% завдяки йому з’явився, тому що люди дивляться, що Андрій Шевченко вивів збірну України вперед, та й Україну вперед поведе. Хороший, упізнаваний громадянин із ім’ям може додати якийсь результат будь-якій партії».

Агентство склало також антирейтинг політичних сил. Визначені партії, за які виборці не проголосують за жодних умов. Лідерами такого антирейтингу стали «Партія Регіонів» і «Батьківщина».

Віталій Мороз, керівник соціологічних проектів «Агентства соціальних комунікацій»: «36,13 % за «Партію Регіонів» голосувати не збираються, не будуть, не підтримують. Ні політику, ні позицію! І не хочуть бачити «Партію Регіонів» ніде. А на другому місці – «Батьківщина» з невеличким відставанням».

У нових політичних сил «УДАР» і «Україна – Вперед!» найнижчий антирейтинг. Вони, на думку експертів, намагаються не псувати свій образ, на відміну від «Партії Регіонів» і «Батьківщини», які погрузли у взаємних звинуваченнях. Усього в опитуванні, яке тривало з 18 по 28 вересня, взяли участь 1400 респондентів. Вони опитані методом особистого інтерв’ю вдома. Гранична помилка репрезентативності дослідження не перевищує 3,0%.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net