ФАП буде з теплом!

Жителі Шелепух Черкаського району роками промерзали в сільському ФАПі. Не було можливості встановити та під

Валентина Походенко, завідувачка ФАПу, с. Шелепухи: «У нас така була проблема: ми не могли під

Та і як не допомогти?! Адже Богдан Володимирович про проблеми сільської медицини знає не з розповідей. Цьому передували роки плідної співпраці та спілкування із селянами.

Народний депутат запровадив і реалізує в області свою програму «Здоров’я нації», яка і спрямована на підтримку сільської медицини.

Богдан Губський, кандидат у народні депутати України по Золотонісько-Канівському виборчому округу № 197: «Однією з найважливіших проблем є питання сільської медицини. З одного боку, слід не допускати закриття медичних закладів на селі. А з іншого – важливо, щоб кожен ФАП, амбулаторія, дільнична лікарня були з опаленням. У селах дуже багато людей похилого віку. Вони приходять у ФАП без опалення та мерзнуть».

Та тепер, каже кандидат у народні депутати, ситуація змінилася. І селяни більше не замерзатимуть. Вирішувати проблему занепаду сільської медицини потрібно комплексно, вважає народний обранець. А от починати можна з малого.

Богдан Губський, кандидат у народні депутати по Золотонісько-Канівському виборчому округу № 197: «Питання, над якими ми працювали з громадою села Шелепухи, вдалося вирішити. ФАП села Шелепухи буде з теплом. Я впевнений, що цей крок буде корисний людям. Я радий, що доклав зусиль до цього кроку. Адже це дасть змогу селянам отримати якісну медичну освіту».

Допомозі парламентарія радіють усім селом.

Валентина Походенко, завідувачка ФАПу, с. Шелепухи: «Тепер у нас є котел. Буде нам тепло».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net