«УДАР» зібрав понад 3 тисячі заяв про корупцію

Удар по корупції. Команда Віталія Кличка провела перший етап програми «Люстрація влади». По всій країні «УДАР» зібрав понад 3 тисячі заяв про корупцію. Їх передасть новоствореному Антикорупційному агентству. Розповів у Черкасах екс-голова СБУ, кандидат у народні депутати України від політичної партії «УДАР», 3-ий номер списку Валентин Наливайченко.

Валентин Наливайченко, кандидат у народні депутати України від політичної партії «УДАР»: «Люстрація влади» для нас – не одноденна акція. Я разом зі своїми побратимами по політичній силі чітко заявляємо, і в Черкасах також, що для нас ця кампанія, яку ми проводимо, обов’язково після 28 жовтня, але вже у вигляді законопроектів, які скасовуватимуть недоторканність депутатів; законопроект, який передбачатиме обов’язкове створення антикорупційного агентства – незалежного, до якого ми включимо і квоти журналістів, і квоти від правозахисних громадських організацій до керівництва такого агентства. Діяльність його буде прозорою та підзвітною людям. І всі ті дані, які зараз 9 млн. прихильників партії «УДАР» надають по всій Україні про кожного корупціонера, про кожного хабарника, про кожного фальсифікатора. І всі факти нами будуть розслідувані».

Усі гроші, повернуті за допомогою люстрації, запевнив Валентин Наливайченко, будуть спрямовані на виконання соціальних програм і повернення пільг афганцям, чорнобильцям і дітям війни. Черкасці теж заповнювали спеціальні бланки, аби долучитися до програми ударівців. Там вони вказували дані осіб, які вимагали від них хабарі.

Віталій Іляшенко, голова Черкаської обласної організації політичної партії «УДАР»: «Черкаським обласним виборчим штабом «УДАР» проведена кампанія «Люстрації влади». 127 громадян сповістили про факти корупційних діянь у Черкасах і Черкаській області. Найбільше скарг надійшло на працівників паспортних столів, пологових будинків, управлінь Державтоінспекції та земельних ресурсів».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net