«Нова пошта» ввела нову посаду через коронавірус (ВІДЕО)

Тепер біля відділень працюватимуть адміністратори, які на вулиці обслуговуватимуть клієнтів із оплаченими посилками.

Клієнти, які прийшли отримати завчасно оплачену посилку, можуть не заходити у відділення – адміністратор на вулиці сам підійде до них, проведе ідентифікацію та видасть посилку. Це нововведення масштабовано по всій країні – 840 адміністраторів відділень у великих містах. За цей час вони обслужили більше двох млн клієнтів. Також відтепер можна швидко оплатити посилку на вулиці за допомогою мобільного додатку.

Зараз обслуговують клієнтів на вулиці майже 840 адміністраторів відділень по всій Україні. Залежно від кількості клієнтів, цю функцію виконують один або два співробітника. Обслуговування триває впродовж усього робочого дня. В адміністраторів, як і у всіх інших співробітників, є засоби індивідуального захисту: маски, рукавички та антисептик. Усередині відділень також відбувається постійне вологе прибирання та дезінфекція всіх поверхонь. У співробітників – захисні маски та рукавички, які змінюють кожні дві-три години. Також обробляють ручки після кожного використання. Компанія першою нанесла розмітку для дотримання дистанції. Також ввела правило: 1 оператор – 1 клієнт.

«Нова пошта» – це безпечний простір для клієнтів і співробітників. Відділення постійно контролюють і перевіряють державні органи.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут